Idris Elba ir Tomas Hiddlestonas pasirodys antrojoje „Keršytojų“ dalyje

Nors anksčiau ir buvo kalbama, kad kino studijos „Marvel“ pristatomoje antrojoje „Keršytojų“ (angl. „The Avengers“) dalyje nebeišvysime Toro brolį Lokį vaidinančio Tomo Hiddlestono, pasirodo, jis filme tikrai bus. Kartu prie jo prisijungs ir Idris Elba, įkūnijantis vartų tarp pasaulių sargą Heimdalą.

Tokias žinias, iš esmės, patvirtino aktorius I. Elba, duodamas interviu dienraščiui „Telegraph“. Tokią naujieną aktorius netyčia (arba tyčia) išleido būdamas Ibizos naktiniame klube, kuriame ir buvo kalbinamas. Jis teigė, kad ką tik atvyko po filmavimosi vienoje scenoje filmui „Keršytojai: Ultrono amžius“ (angl. „The Avengers: Age of Ultron“). „Tai filmavaus vienoje scenoje su Chrisu Hemsworthu ir Tomu Hiddlestonu, o jie pašnibždom ir klausia: Ar tu neturėtum dabar būt Ibizoje?“, – pasakojo aktorius.

Kol kas neaišku, kokioje paslaptingoje scenoje filmuosis aktoriai, tačiau galima numanyti, jog tai bus kažkaip susiję su Toro praeitimi. Pirmajame „Ultrono amžsiaus“ anonse galima buvo įžvelgti, jog filme bus naudojame vadinamieji flashbackai, arba, kitaip tariant, praeities prisiminimai. Trečiosios „Marvel“ fazės pristatymo metu Chrisas Evansas ir Robertas Downey‘is Jaunesnysis kalbėjo apie tai, ką vienas Maximoffų vaikų parodė Torui. Taigi, labai tikėtina, kad T. Hiddlestoną ir I. Elbą išvysime Toro praeities rėgėjime, kurį jam suteiks Raudonoji Ragana, dar žinoma Vandos Maximoffos vardu.

Naujausiame „Keršytojų“ filme be T. Hiddlestono ir I. Elba‘os išvysime Robertą Downey‘į Jaunesnįjį, Chrisą Evansą, Chrisą Hemsworthą, Scarlett Johansson, Marką Ruffalo, Jeremy Rennerį, Samuelį L. Jacksoną, Andy‘į Serkisą, Paulą Bettany, Elizabeth Olsen, Aaronas Tayloras-Johnsonas, Jamesas Spaderis ir kt.

Superherojų prigrūstą filmą „Keršytojai: Ultrono amžius“ Lietuvos (kaip ir pasaulio) kino teatruose galėsime išvysti nuo kitų metų gegužės 1 dienos.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles