„Nematomas žmogus“ pasirodys kitų metų pradžioje

„Nematomas žmogus“ pasirodys kitų metų pradžioje

Ar vis dar prisimenate „Universal“ studijos taip pavadintą Tamsiąją visatą, kurią sudarė klasikiniai filmų monstrai? Visatą, kuri entuziastingai gimė prieš kelis metus pasirodžius „Mumijai“ (angl. „The Mummy“) su Tomu Cruise‘u ir staigiai mirė, kai filmą siaubingai išpeikė kritikai bei žiūrovai? Na, ji iš dalies grįžta su nemažais pakeitimais. Visi būsimi klasikinių monstrų filmai dabar yra prižiūrimi „Blumhouse“ studijos, kurie yra žinomi dėl pigių, tačiau kokybiškų siaubo filmų.

Nors po „Mumijos“ nesėkmės ateinantys Tamsiosios visatos filmų planai buvo pristabdyti, „Universal“ atskleidė, kad kitas klasikinio siaubo filmo perdirbinys, „Nematomas žmogus“ (angl. „The Invisible Man“), jau ne už kalnų. Filmą režisuoja Leighas Whannellis, dirbęs prie „Pjūklo“ (angl. „Saw“) bei „Tūnąs tamsoje“ (angl. „Insidious“) serijų. Iš pradžių pagrindinio veikėjo vaidmeniui buvo pasirinktas Johnny Deppas, tačiau dėl asmeninių problemų jis iškrito iš projekto. Dabar pagrindinį vaidmenį atliks Elizabeth Moss iš „Tarnaitės pasakojimo“ (angl. „The Handmaid‘s Tale), o nematomą žmogų įkūnys Oliveris Jacksonas-Cohenas.

Žinoma, kad naujojo projekto siužetas turės elementų iš originalaus romano bei 1933-ų metų klasikinio filmo. Siužeto idėja – pagrindinė veikėja gauna žinią, kad ją skriaudęs buvęs vaikinas nusižudė, tačiau kai pradeda atstatyti savo gyvenimą ji pastebi, kad vaikinas dar neiškeliavo Anapilin. Originaliai turėjęs būti Tamsiosios visatos dalimi, naujasis „Nematomas žmogus“ bus atskiras filmas. Jo premjeros data neseniai buvo paankstinta, tad dabar jo galima laukti kitų metų vasario 28-ą dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles