Išleistas pirmasis įtampą keliantis filmo „Bombshell“ anonsas

Kupinas įtampos, pirmasis filmo „Bombshell“ (liet. „Bomba“) anonsas jau čia ir pristato žiūrovams kiek pasikeitusias gerai žinomas aktores, įkūnijusias žinomas „Fox“ televizijos moteris. Beveik neatpažįstamai pasikeitusi „Oskaro“ apdovanojimą pelniusi aktorė Charlize Theron įkūnija žurnalistę Megyn Kelly, taip pat „Oskaro“ apdovanojimą pelniusi aktorė Nicole Kidman vaidina televizijos laidų vedėją Gretchen Carlson ir „Oskarui“ nominuota aktorė Margot Robbie įkūnija „Fox News“ prodiuserę Kayla Pospisil.

Pirmajame trumpame ir nedaug nusakančiame filmo „Bombshell“ anonse matome, kad veiksmas prasideda nuo gan nedrąsaus aktorės M. Robbie žingsnio per žinių tarnybos biurą lifto link ir kaip ji pritraukia kitų reporterių dėmesį. Jai įėjus į liftą ir nedrąsiai nuspaudus antrojo aukšto mygtuką, prie jos lifte prisijungia likusios žvaigždės – Ch. Theron ir N. Kidman. Prieš išeinant iš lifto, visos trys jos išgyvena kelias labai nepatogias tylos akimirkas ir Ch. Theron įkūnijama žurnalistė lieka lifte, kol kitos dvi moterys išeina į „Fox News“ biurą. „Čia karštoka,“ – prieš išeidama iš lifto pasako N. Kidman veikėja Gretchen Carlson. O visa šio epizodo sukurta įtampa turi gan stiprų pagrindą, kadangi filmas „Bombshell“ pasakoja tikrą istoriją apie šių moterų ryšį su buvusiu „Fox“ televizijos generaliniu direktoriumi Rogeriu Ailesu ir jo nuvertimą nuo pareigų, kada jis buvo apkaltintas didelio masto seksualiniu priekabiavimu.

Šioje įtemptoje juostoje taip pat vaidins aktoriai Johnas Lithgowas, kuris įkūnys patį R. Ailesą; Malcolmas McDowellas vaidins Ruperį Murdochą; Allison Janney, Markas Duplassas, Connie Britton, Alice Eve ir Robas Delaney. Scenarijų filmui „Bombshell“ rašė scenaristas Charlesas Randolphas, o juostą režisuoja Jay‘us Roachas. Nuo pat projekto pradžios buvo planuojama, kad filmas bus leidžiamas „Annapurna Pictures“ kompanijos, tačiau jie atsisakė šio projekto ir jį perėmė „Lionsgate“.

Planuojama, kad šis tikrą skandalą atpasakojantis filmas kino teatruose pasirodys jau šių metų gruodžio 20 d. O čia pirmasis trumpas, tačiau intriguojantis filmo anonsas:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles