Kevinas Baconas gali suvaidinti naująjį Fredį Kriugerį

Kevinas Baconas gali suvaidinti naująjį Fredį Kriugerį

Aktorius Kevinas Baconas pasiruošęs suvaidinti Fredį Kriugerį kultinio filmo „Košmaras guobų gatvėje“ (angl. „A Nightmare on Elm Street“) perdirbinyje. Apie tai galima spręsti iš aktoriaus komentaro, kurį jis paliko Twitter paskyroje pas vieną iš savo gerbėjų.

Twitteryje buvo balsavimas, kuris turėjo nulemti, koks aktorius galėtų tapti naujuoju Fredžiu Kriugeriu, ir būtent Kevinas Baconas tapo favoritu. „Man patinka jūsų požiūris“ – pakomentavo aktorius.

2015 metais kino studija „New Line Cinema“ paskelbė, jog yra pasiryžusi dar kartą į kino ekranus sugrąžinti legendinį siaubo filmų veikėją. Juostos scenarijų parašys Davidas Johnsonas, kuris dirbo prie tokių filmų kaip „Išvarymas“ (angl. „The Conjuring“) ir „Našlaitė“ (angl. „Orphan“).

Kevinui Baconui, jeigu tai būtent jis atliks vaidmenį kultinio filmo perdirbinyje, tai bus nebe pirmas tokio žanro filmas. Jis jau anksčiau vaidino kitame, ne ką mažiau legendiniame siaubo žanro filme „Penktadienis 13-oji“ (angl. „Friday the 13th“).

Paskutinį kartą „Košmaras guobų gatvėje“ pasirodė 2010 metais. Pagrindinį vaidmenį atliko Jackie Earle‘is Haley‘is. Juosta visame pasaulyje užsidirbo 115 mln. dolerių.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles