Ncuti Gatwa paskelbtas naujuoju Daktaru

Ncuti Gatwa paskelbtas naujuoju Daktaru

Visą internetą sudrebino žinia, kad „BBC“ paskelbė savo naująjį Daktarą. Savaime suprantama, kalbame apie serialą „Daktaras Kas“ (angl. Dr. Who), kuris yra vienas ilgiausią rodomų serialų istorijoje, o šio serialo gerbėjų bazė yra tiesiog milžiniška. Kas kažkiek laiko vis pasikeičiantys Daktarai dažniausiai įneša naujo vėjo į serialą, kurio, dabar, reikėjo ypatingai dėl blėstančio populiarumo. Taigi, naujuoju Daktaru tapo aktorius Ncuti Gatwa, išgarsėjęs populiariame „Netflix“ seriale „Seksualinis ugdymas“ (angl. Sex Education).

Kalbos apie tai, jog paskutinioji Daktarė Jodie Whittaker bus pakeista, sklido jau labai seniai. Tai, pagrinde, buvo susiję su itin smarkiai kritusiais reitingais ir tuo, jog turbūt neliko nė vieno šios sagos gerbėjo, kuris buvo patenkintas šia Daktare, nepaisant to, jog ji buvo pirmoji moteris Daktarė.

Ncuti Gatwa naujuoju Daktaru taps jau 2023 metais, bent jau tada išeis pirmoji serija su juo, kai „Daktaras Kas“ švęs savo 60 metų jubiliejų. Aktorius itin smarkiai kyla savo karjeros laiptais, mat dar 2020 metais jis laimėjo škotišką BAFTA statulėlę už geriausio aktoriaus pasirodymą komiškame seriale. Taip pat, aktorius kitąmet pasirodys ir Gretos Gerwig režisuojamame „Barbės“ (angl. Barbie) filme.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles