Louis Garrelis naujame Michelio Hazanavičiaus filme vaidins Jeaną Lucą Godardą

Louis Garrelis naujame Michelio Hazanavičiaus filme vaidins Jeaną Lucą Godardą

Nors panašu, kad prancūzų režisierius Michelis Hazanavicius bent kol kas atidėjo trečio filmo apie superagento OSS 117 nuotykius kūrimą, be darbo jis nesėdi. Po pasaulinės sėkmės sulaukusio „Artisto“ (angl. „The Artist“, 2011 m.) ir karinės dramos „Ieškojimai“ (angl. „The Search“, 2014 m.) Oskaro įvertintas režisierius sugrįžta į filmavimo aikštelę, kur bus kuriama jo nauja juosta „Tai rimta“ (pranc. „Redoutable“), pasakosianti apie vieną legendinio prancūzų Naujosios bangos (pranc. La Nouvelle vague) režisieriaus Jeano Luco Godardo gyvenimo etapą.

Filmas „Tai rimta“ nukels į XX a. septintojo dešimtmečio pabaigą, kai tarp J. L. Godardo ir vokiečių kilmės aktorės Anne‘os Wiazemsky mezgėsi meilės istorija. Pagrindinius vaidmenis atliks paslaptingasis prancūzas Louis Garrelis ir anglų kilmės prancūzų aktorė Stacy Martin (išgarsėjusi jaunosios Džo vaidmeniu skandalingame Larso von Triero filme „Nimfomanė“ (angl. „Nymphomaniac“, 2013 m.). L. Garrelio pasirinkimas J. L. Godardo vaidmeniui dar labiau intriguoja dar ir dėl to, kad jo tėvas režisierius Philippe‘as Garrelis ne kartą savo filmams skolinosi idėjas iš šio Naujosios bangos režisieriaus.

A. Wiazemsky ir J. L. Godardas susitiko 1966 m. filmuojant komišką dramą „Kinė“ (pranc. „La chinoise“, 1967 m.), kurioje A. Wiazemsky atliko pagrindinį vaidmenį. Tuo metu jai tebuvo septyniolika metų, o J. L. Godardas išgyveno „revoliucinį“ laikotarpį, kurį jo filmografijoje liudija tokie filmai kaip „Savaitgalis“ (pranc. „Week-end“, 1967 m.), „Pažinimo džiaugsmas“ (pranc. „Le gai savoir“, 1969 m.) ar „Filmas kaip ir kiti“ (pranc. „Un film comme les autres“, 1968 m.). A. Wiazemsky vaidino ne viename J. L. Godardo režisuotame filme. Keletą metų jiedu pagyveno susituokę. „Tai rimta“ įkvėpė 2015 m. publikuota A. Wiazemsky biografinė knyga pavadinta „Po vienerių metų“ (pranc. „Un an après“).

„Tai bus duoklė Godardui ir filmams, kuriuos jis kūrė 1968-aisiais, nepraleidžiant progos švelniai pasišaipyti… […]. Tai nebus visiška komedija, tačiau tai bus švelnus ir lengvas filmas“, aiškino filmo pardavimo teises artėjančiame Kanų kino festivalyje platinsiančios prodiuserių kompanijos „Wild Bunch“ atstovas spaudai Vincentas Maravalis.

Naujoji juosta kol kas dar nepradėta filmuoti, tačiau galima tikėtis ją išvysti jau 2017 m.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles