Atskleista, kas gali tapti filmo „Kingsman. Slaptoji tarnyba. 2“ blogiečiu

Atskleista, kas gali tapti filmo „Kingsman. Slaptoji tarnyba. 2“ blogiečiu

Praėjusiais metais dauguma kino gerbėjų buvo maloniai nustebinti hitu įvardijamu filmu „Kingsman. Slaptoji tarnyba“ (angl. „Kingsman: The Secret Service“). Filmas visame pasaulyje užsidirbo 414 ml. dolerių. Šiomis dienomis Holivude pasklido gandai, kas gali tapti antrosios dalies antagonistu ir tai yra aktorė Julianne Moore.

Į antrąją dalį tikrai sugrįš vienas pagrindinių pirmos dalies žvaigždžių Taronas Egertonas bei režisierius Matthew Vaughnas. Teigiama, kad šįkart veiksmas turėtų persikelti iš Londono į Jungtines Amerikos Valstijas.

Ir visgi, nors režisieriai ieškojo visų įmanomų būdų, kaip galima prikelti mirusį Colino Firtho personažą, tačiau galiausiai šių minčių buvo atsisakyta. Pasklidusių gandų apsuptyje C. Firtho personažas galėjo sugrįžti arba Tarono Egertono prisiminimuose, arba net brolio dvynio amplua.

Daugiau detalių apie J. Moore antagonistės vaidmenį nėra pranešama, tačiau šaltiniai atskleidžia, kad jos piktieji kėslai turėtų dar labiau nustebinti nei pirmosios dalies blogiečio.

Skelbiama, kad antros dalies filmavimo darbai prasidės jau šią vasarą, tačiau nėra atskleidžiama, kada juosta pasirodys kino ekranuose. Tikėtina, jog filmas kino ekranus pasieks 2017 m.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles