Ketvirtoji „Matricos“ dalis perkeliama į 2022 metus

Ketvirtoji „Matricos“ dalis perkeliama į 2022 metus

Nors ketvirtosios, kol kas pavadinimo dar neturinčios „Matricos“ (angl. „The Matrix“) dalies premjera buvo planuojama 2021 m. gegužės 21 d., gerbėjams teks papildomai palaukti dar beveik metus – studija „Warnes Bros.“ paskelbė vėlinanti šio tęsinio išleidimą. Priežastis turbūt nieko nenustebins – dėl pasaulinės COVID-19 pandemijos Holivudo studijos vėluoja filmuoti numatytus projektus, dėl to filmų premjerų datas neišvengiamai tenka nukelti. Dabar planuojama, kad naujoji „Matricos“ dalis, kurios filmavimas Vokietijoje buvo sustabdytas, turėtų pasirodyti 2022 m. balandžio 1 d.

Naujajame tęsinyje vaidins originaliosios trilogijos aktoriai Keanu Reevesas ir Carrie-Anne Moss. Kartu su jais grįžo ir režisierė bei scenarijaus autorė Lana Wachowski. Prie jų prisijungs būrys „naujokų“: Yahya Abdul-Mateenas II, Jessica Henwick, Neilas Patrickas Harrisas ir kiti.

Buvusią „Matricos 4“ premjeros datą dabar užims „Godzila prieš King Kongą“ (angl. „Godzilla vs. Kong“). O animuotą vaidybinę komediją „Tomas ir Džeris“ (angl. „Tom and Jerry“) „Warner Bros.“ sugrąžino iš gruodžio 23 d. į 2021 m. kovo 5 d.

Tačiau tai ne vienintelis pakeitimas. „Warner Bros.“ iš premjerų tvarkaraščio išbraukė Roberto Zemeckio režisuojamą „Raganų“ (angl. „Witches“) perdirbinį su Anne Hathaway. Filmas, kuriame taip pat vaidina Octavia Spencer, Stanley Tuccis ir Chrisas Rockas kino teatruose turėjo pasirodyti spalio mėnesį.

„Warner Bros.“ taip pat paskelbė, kad 2021 m. birželio 4 d. numato išleisti pavadinimo dar neturintį „New Line“ siaubo filmą, o kitas, kol kas taip pat bevardis „filmas – įvykis“, pasaulį turėjęs sudrebinti spalio 16 d., dabar yra išbrauktas iš premjerų tvarkaraščio.

Studija jau kiek anksčiau pranešė vis tik šiek tiek koreguojanti kol kas stabiliausiai besilaikiusią Christopherio Nolano naujojo filmo „Tenet“ datą – vis tik šis filmas perkeliamas iš liepos 17 d. į liepos 31 d. Analogiškas likimas ištiko ir „Nuostabiąją moterį 1984“ (angl. „Wonder Woman 1984“) – jai iš rugpjčio 14 d. tenka kraustytis į spalio 2 d. Taigi iš viso „Warner Bros.“ pakeitė šešių filmų premjerų datas, o du filmai dingo iš tvarkaraščio.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles