Willas Smithas vaidins filme apie vergovę

Willas Smithas vaidins filme apie vergovę

Willas Smithas atliks pagrindinį vaidmenį trileryje apie vergovę „Emancipacija“ (angl. „Emancipation“), praneša amerikiečių leidinys „Variety“. Filmą režisuos Antoine’as Faqua, tokių filmų kaip „Kirtis dešine“ (angl. „Southpaw“, 2015 m.) ar „Išbandymų diena“ (angl. „Training Day“, 2001 m.) kūrėjas. Filmas, kuriam scenarijų rašo Billas Collage’as, bus paremtas tikra Luizianos plantacijos vergo Peterio (tikrasis vardas Gordonas), JAV pilietinio karo įkarštyje nusprendusio pabėgti nuo jį nežmoniškai išnaudojančio šeimininko, istorija. Galiausiai Peteris prisijungė prie Jungtinių Valstijų (Sąjungos) afroamerikiečių pulko ir tapo laisvas.

Ši naujiena JAV spaudoje buvo platinama kartu su žiauriai nuplakto juodaodžio vyro nuotraukomis. Jos liudija apie nežmoniškas vergų gyvenimo sąlygas ir paverčia Peterį vergovės siaubingumo simboliu.

Jei viskas klostysis gerai, filmavimus planuojama pradėti kitų metų pradžioje. Tačiau tam visų pirma reikia, kad W. Smithas baigtų filmuotis Reinaldo Marcuso Greeno režisuojamoje biografinėje juostoje „Karalius Ričardas“ (angl. „King Richard“) apie teniso žvaigždžių seserų Venus ir Sereną Williams tėvą ir trenerį Richardą Williamsą. „Karaliaus Ričardo“ filmavimai buvo sustabdyti dėl COVID-19 pandemijos. Režisierius A. Fuqua taip pat turi nebaigtų darbų – jam teks grįžti prie mokslinės fantastikos trilerio „Begalybė“ (angl. „Infinite“).

„Emancipaciją“ prodiusuos pats W. Smithas kartu su studija „Westbrook Studios“, kurios įkūrėja yra jo žmona Jada Pinkett Smith. A. Fuqua taip pat neapsiribos tik režisieriaus pareigomis – jis taip pat bus vykdantysis prodiuseris.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles