Vyksta derybos dėl autorės J.K. Rowling dalyvavimo kuriant Hario Poterio serialą

Vyksta derybos dėl autorės J.K. Rowling dalyvavimo kuriant Hario Poterio serialą

Ankstyvoje stadijoje esantis Hario Poterio serialas pradeda materializuotis. „Warner Bros“ studija pradėjo derybas su knygų autore J.K. Rowling, kuri yra atsakinga už visus kūrybinius sprendimus jos sukurtame burtininkų pasaulyje. Jai siūloma užimti prodiuserės pareigas naujame seriale. Deryboms pasisekus toliau būtų ieškomas scenaristas.

Apie Hario Poterio serialą buvo užsiminta dar 2021 m. sausį, tačiau šios naujienos yra pirmas rimtas postūmis, kad projektas iš tikrųjų egzistuoja ir planuojama jį įgyvendinti. Naujai išrinktas studijos vadovas Davidas Zaslavas tvirtai pareiškė norintis išnaudoti burtininkų pasaulį, kuris iki dabar yra viena pelningiausių „Warner Bros“ filmų serijų. Jis taip pat bendradarbiauja su J.K. Rowling ir ne kartą išreiškė  palaikymą jai, kai rašytoja prisivirdavo vis daugiau skandalų dėl savo transfobiškų pažiūrų.

Planas išliko nepakitęs, serialas kuriamas „HBO Max“ platformai ir iš naujo adaptuos Hario Poterio knygų seriją. Kiekvienai knygai bus skiriamas atskiras sezonas. Daugiau informacijos apie šį projektą galima tikėtis balandžio 12 d. vykstančiame investuotojų susirinkime, kur studija susitelks ties planuojamu turiniu jų „HBO Max“ platformai.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles