„Prometėjas 2“ bus galimai pradėtas filmuoti jau 2016 m. žiemą

„Prometėjas 2“ bus galimai pradėtas filmuoti jau 2016 m. žiemą

Pasaulį apskriejo labai įdomus gandas apie „Prometėjaus“ (angl. „Prometheus“) tęsinį, kurį paleido „SciFied“. „SciFied“ išpublikavo straipsnį, kuriame buvo aiškiai parašyta, jog režisierius Ridley‘is Scottas jau ruošiasi „Prometėjaus“ filmavimo darbams, kurie turėtų prasidėti 2016 m. žiemą.

Apie ką bus filmas ir kaip bus vystoma jo siužetinė linija nepranešama. Anksčiau režisierius buvo teigęs, jog žiūrovų lauks itin platus pasakojimas apie kosmonautės Elizabet Šou ir androido Deivido kelionę į „kūrėjų“ planetą. Taip pat kino mylėtojams tektų sužinoti, kaip androidas ir vėl pasipuošė galva. Prie to, žinomas kino kūrėjas ne kartą buvo sakęs, jog tęsinyje mes neišvysime jokių „svetimo“ pėdsakų, o tiksliau, nebus pristatytas joks ksenomorfas, kurį buvo galima pamatyti pirmojo „Prometėjaus“ finale.

Kada antrasis filmas pasirodys kino ekranuose nepranešama. Anksčiau buvo planuoja filmą išleisti 2016 m. kovo mėnesį, tačiau tai jau tapo nerealu nuo šių metų pavasario, kai projektas nebuvo pajudėjęs iš vietos. Žinoma, nors tai tik gandai, tačiau visai tikėtina, jog Ridley‘is Scottas norės pratęsti savo kūrinį jau visai greitu metu, ypač, kai visai neseniai jis baigė visus darbus, susijusius su jo kitu mokslinės fantastikos filmu „Marsietis“ (angl. „The Martian“).

„Prometėjaus“ premjera įvyko 2012 m. kovo mėnesį. Juostos produkcijos biudžetas kainavo 120 milijonų dolerių, o pats filmas visame pasaulyje sugebėjo užsidirbti vos 400 milijonų dolerių. Tai ganėtinai maži pinigai tokiam ilgai lauktam filmui, tačiau studija liko patenkinta režisieriaus darbu ir bendru rezultatu, todėl ir buvo duota žalia šviesa tęsiniui.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. Justas Valenta / 2016 rugpjūčio 24

    tai kur sis filmas melagiai……..