Filmo „Dešrelių balius“ autoriai išleido naujo filmo „Geri berniukai“ anonsą

Pirmasis necenzūruotas (angl. Red band) filmo „Geri berniukai“ (angl. „Good Boys“) anonsas jau čia ir jis demonstruoja gan įtemptą istoriją apie tris mokyklinio amžiaus jaunuolius, kovojančius už savo teisę švęsti. Tačiau jau pačioje anonso pradžioje, aktorius Sethas Rogenas, kuris yra šios komedijos prodiuseris, jauniesiems aktoriams (Jacobas Tremblay‘us, Keithas L. Williamsas ir Brady‘is Noonas) praneša, kad jie negalės peržiūrėti filmo, kuriame vaidina, anonso. Berniukai atrodo ganėtinai nustebę ir nesupranta, kodėl jie gali vartoti keiksmažodžius, bet negali stebėti savęs besikeikiančių didžiuosiuose ekranuose. Ir kol, deja, šie jaunuoliai negali legaliai peržiūrėti šio anonso, dauguma mūsų gali ir panašu kad jis žada tikrai neblogą filmą.

Filmas „Geri berniukai“ pasakoja apie 12-metį Maksą (akt. J. Tremblay‘us), kuris yra pakviestas į savo pirmąjį „pasibučavimo vakarėlį“. Maksas supanikuoja, kadangi jis nežino kaip reikia bučiuotis ar apskritai užmegzti ryšį su priešingos lyties asmenimis. Bandydamas gauti bent kokių nors patarimų, Maksas ir jo geriausi draugai Toras (akt. B. Noonas) ir Lukas (akt. K. L. Williamsas) nusprendžia pasinaudoti Makso tėčio dronu, kuriuo šiaip jau jam negalima naudotis, kad pašnipinėtų gretimais jų besiglamonėjančią paauglių porelę. Tačiau, kai dalykai nusiseka tiesiog absurdiškai blogai, dronas tampa nepataisomai sugadintu. Siekdami jį pakeisti kitu, dar prieš Makso tėčiui (akt. Willas Forte) grįžtant namo, berniukai praleidžia pamokas ir leidžiasi į kupiną prastų sprendimų odisėją, įskaitant ir netyčia pavogtus narkotikus, dalyvavimą studentų brolijos dažasvydyje ir slapstymąsi tiek nuo policijos, tiek nuo gąsdinančių paauglių merginų (akt. Molly Gardon ir Midori Francis).

Ir nors filmo aprašymas atrodo tikrai aiškus ir daug pasakantis, anonsas parodo KUR KAS DAUGIAU. Berniukai sužino, kas yra „Molly“ (narkotikas, ne žmogus), atranda kai kuriuos savo tėvų „ginklus“, kurie iš tikrųjų yra jų miegamojo žaisliukai, bėga per judrų greitkelį ir mėgina pavogti butelį alaus, įsikišdami jį į kelnes. Ir tai tėra keli pavyzdžiai to, ką žiūrovams atskleidžia šis, necenzūruotas filmo „Geri berniukai“ anonsas, su nemažai keiksmažodžių. Bent jau kol kas, šis filmas primena vyrišką televizijos tinklo „Hulu“ serialo „Pen15“ versiją. Ši komedija kino teatrus sudrebins jau šių metų rugpjūčio 19 d.

Filmas „Geri berniukai“ atkeliaus iš „Point Grey Pictures“ filmų gamybos kompanijos prodiuserių S. Rogeno ir Evano Goldbergo. Šis autorių duetas yra atsakingas už tokius filmus kaip „Kietakiaušiai“ (angl. „Superbad“), „Mari Huanos ekspresas“ (angl. „Pineapple Express) ir „Dešrelių balius“ (angl. „Sausage Party“), o jie yra tikrai neblogi. Taip pat, kartu su jais dirba ir prodiuseris Jamesas Weaveris. Komedijos scenarijaus autoriai Lee Eisenbergas ir Gene Stupnitsky‘is, kurie kūrė ir kultinį „NBC“ serialą „Biuras“ (angl. „The Office).

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles