Po Davido Bowie’io („Baskijatas“/ angl. „Basquiat“, 1996 m.), Guy’aus Pierce’o („Fabriko mergina“/ angl. „Factory Girl“, 2006 m.), Billo Haderio („Vyrai juodais drabužiais III“/ angl. „Men in Black III“, 2012 m.) ir Jaredo Harriso („Aš nušoviau Andy Warholą/ angl. „I Shot Andy Warhol“, 1996 m.) dabar atėjo eilė Jaredui Leto papildyti šį jau netrumpą aktorių, įkūnijusių Andy Warholą, sąrašą. Praeitą savaitę aktorius patvirtino šią naujieną savo socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje.

„Taip, tai tiesa, aš vaidinsiu Andy Warholą būsimame filme. Ir esu labai dėkingas ir laimingas dėl šios galimybės. Su praėjusiu gimtadieniu, Andy! Ilgimės tavęs ir tavojo genijaus“.

Nepaisant fakto, kad A. Warholas kino ekrane buvo įkūnytas net keletą kartų, kol kas dar nebuvo sukurtas nė vienas biografinis filmas apie šio žymiojo pop art menininko gyvenimą ir karjerą. Galbūt naujasis filmas bus būtent toks? J. Leto kol kas daugiau detalių neatskleidė, tad ar šis spėjimas pasitvirtins, paaiškės tik ateityje.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles