„Savižudžių būrys“ turės tęsinį

„Savižudžių būrys“ turės tęsinį

Studija „Warner Bros.“ labai optimistiškai žiūri į šiais metais pasirodysiantį fantastinį veiksmo filmą „Savižudžių būrys“ (angl. „Suicide Squad“), todėl net nedvejodama anonsavo apie juostos pratęsimą. Remdamasis savo vidiniais šaltiniais studijoje, apie tai praneša portalas „The Wrap“.

Tapo žinoma, jog į juostą sugrįš ir pirmos dalies režisierius Davidas Ayeris, kuris jau pasirašė sutartį dėl tolimesnio bendradarbiavimo su „DC“ komiksų ekranizacijomis. Režisieriaus planuose buvo dar vienas svarbus projektas su Willu Smithu, tačiau apie jį jam dar reikės pamiršti, nes „Savižudžių būrio“ tęsinio filmavimo darbai turi prasidėti jau šių metų rudenį.

Nežinoma, ar į tęsinį sugrįš visi pirmos dalies personažų atlikėjai, nes niekas dar nematė filmo. Tikėtina, kad juostos metu vienas ar net gal keli herojai mirs.

Pagrindinius vaidmenis filme atliko Margot Robbie, Jaredas Leto, Scottas Eastwoodas, Cara Delevingne, Willas Smithas, Jai Courtney, Joelis Kinnamanas, Viola Davis, Jay Hernandez, Benas Affleckas ir kt.

Pirmosios dalies premjera numatyta šių metų rugpjūčio 4 dieną. Juostai žadamas gana stiprus startas, kuris turi perkopti 100 mln. dolerių ribą per pirmąjį rodymo savaitgalį.

Kada pasirodys juostos tęsinys, nepranešama. Tikėtina, jog filmas dienos šviesą išvys jau 2018 metais.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles