Willas Smithas ir Joelis Edgertonas vaidins naujame policiniame trileryje

Willas Smithas ir Joelis Edgertonas vaidins naujame policiniame trileryje

Willas Smithas ir Joelis Edgertonas vaidins policiniame trileryje su fantastiniais elementais „Ryškumas“ (angl. „Bright“), kurį režisuos Davidas Ayeris. Pasakojantis apie pasaulį, kuriame orkai ir fėjos gyvena tarp žmonių, „Ryškumas“ pristatys unikalų protagonistą – orką policininką.

Patikimų šaltinių teigimu, panašu, kad projektas bus kuriamas kino studijoje „Warner Bros“ , kadangi būtent čia jau baigiamas kitas D. Ayerio filmas, kuriame taipogi vaidina W. Smithas „Savižudžių būrys“ (angl. „Suicide Squad“). Tiesa, tai dar nepatvirtinta, kadangi galutinis susitarimas tarp „Warner Bros“ ir CAA, parduodančios šį projektą, dar nėra pasiektas.

„Ryškumas“ buvo vienas iš trylikos projektų, patvirtintų Kalifornijos filmų komisijos. „Ryškumui“ valstija patvirtino 7,2 mln. JAV dolerių mokesčių kreditą, kas reiškia, kad filmo biudžetas bus įspūdingas.

D. Ayeris tikis įsprausti šį projektą į rudens tvarkaraštį, dar prieš tai, kol „Warner Bros“ grąžins jam W. Smithą iš planuojamo 2017 m. planuojamo „Savižudžių būrio“ tęsinio filmavimų.

W. Smithas savo ruožtu ką tik pradėjo filmuotis Davido Frankelio režisuojamoje dramoje „Šalutinis grožis“ (angl. „Collateral Beauty“), o J. Edgertono artimiausiuose planuose – du Jeffo Nicholso režisuojami projektai: mokslinės fantastikos filmas „Vidurnakčio ypatingasis“ (angl. „Midnight Special“) ir drama „Loving“, pasakojanti apie skirtingų rasių asmenų santuoką.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles