“Divergentės serija: lojalioji” žvaigždė T. Jamesas vestuves atidėjo dėl jausmų Sh. Woodley?

Jau kovo 18 dieną į Lietuvos kino teatrus atkeliauja ilgai laukta fantastinė ir kupina įtempto veiksmo juosta “Divergentės serija: lojalioji”. Prieš tai pasirodžiusių dviejų šios istorijos dalių gerbėjai džiūgauja: anonse atskleidžiami pagrindinių herojų Trish ir Ketverto jausmai leidžia spėti, jog karštoji didžiųjų ekranų pora dar labiau suartės. Tačiau filmo mėgėjus domina ir dar vienas klausimas: pagrindinis aktorius Theo Jamesas prieš premjerą atidėjo savo vestuves. Ar gali būti, kad tai įvyko dėl jausmų žaviai filmo partnerei Shailene Woodley?

31-erių britų aktorius T. Jamesas laikomas vienu seksualiausių Holivude. Šį titulą jis pelnė suvaidinęs juostose “Divergentė” bei “Insurgentė”, neabejojama, jog ir po trečiosios dalies “Divergentės serija: lojalioji” pasirodymo, ištikimų gerbėjų būrys tik didės. Tačiau jie tikisi, jog T. Jamesas ir realiame gyvenime bus su Sh. Woodley.

Bet aktorius ruošiasi vesti kitą kolegę – airių aktorę Ruth Kearney, su kuria susitikinėja jau daugiau nei septynerius metus, o 2015-aisiais susižadėjo. Tiesa, dėl viešai neskelbiamų priežasčių pora vestuves atidėjo. Ar dėl to kalti filmavimo aikštelėje neva užsimezgę jausmai?

Filme be pagrindinių žvaigždžių Sh. Woodley ir T. Jameso taip pat pamatysime tokius gerai žinomus aktorius kaip Zoe Kravitz, Naomi Watts, Ansel Elgort, Maggie Q, Octavia Spencer ir Jeffą Danielsą.

Trečioje „Divergentės“ dalyje Trisė su ištikimaisiais bendražygiais keliauja už sienos, juosiančios Čikagą, ribų. Čia bičiuliai susiduria su paslaptinga organizacija, vadinančia save „Genetinės Gerovės Biuru“, o netrukus patenka į nuožmaus karo epicentrą. Atsakymų ieškanti Trisė netrukus suvokia, kad karas nulems ne tik jos pačios, bet ir viso pasaulio likimą.

Trečioji pasauliniais bestseleriais vadinamų knygų adaptacija “Divergentės serija: lojalioji” kino teatruose – jau nuo kovo 18 dienos. Intriguojantį anonsą galite pamatyti čia:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles