Gary’is Oldmanas vaidins veiksmo trileryje „Kurjeris“

Gary’is Oldmanas vaidins veiksmo trileryje „Kurjeris“

Pirmą kartą po gan ilgos pertraukos aktorius Gary‘is Oldmanas ir vėl priverstas užsimauti blogiečio pirštines, kadangi jis jungiasi prie britų veiksmo trilerio „The Courier“ (liet. „Kurjeris“).

Pernai metų geriausiu aktoriumi išrinktas ir už tai „Oskaro“ apdovanojimą pelnęs G. Oldmanas naujajame trileryje vaidins kartu su aktore Olga Kurylenko, o filmavimui vadovaus auganti kino gamybos kompanija „Signature Films“, kuri priklauso Britanijos filmų platintojai – „Signature Entertainment“ kompanijai. Filmas bus reklamuojamas „Rollercoaster Angel Productions“ kompanijos vardu.

Pritaikytame niūriame Londono fone, filmas pasakoja apie kurjere dirbančią merginą, kurią vaidins O. Kurylenko, kurios įprastas siuntų pristatymas sutrukdomas, kai ji supranta, kad paskutinioji jos siunta yra dujų bomba, turinti nužudyti vienintelį likusį liudininką prieš negailestingą nusikaltėlių vadovą, kurį ir įkūnys aktorius G. Oldmanas. „Kurjeris“ turėtų būti pradėtas filmuoti jau kitą mėnesį, Londone, o jo režisieriumi tapo Zackary‘is Adleris, kuris režisavo ir filmą „Rise of the Footsoldier III“. Naująjį projektą prodiusuos Marcas Goldbergas, Jamesas Edwardas Barkeris, Davidas Haringas ir Andrew Prendergastas.

Kino prodiuseris Douglasas Urbanskis, kuris buvo nominuotas „Oskarui“ ir „BAFTA“ apdovanojimo laimėtojas, kaip ilgalaikis G. Oldmano prodiusavimo partneris, bus filmo „Kurjeris“ vykdantysis prodiuseris.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles