„DC“ naujausiam projektui „Savižudžių būrys“ režisuoti kalbina Davidą Ayerį

„DC“ naujausiam projektui „Savižudžių būrys“ režisuoti kalbina Davidą Ayerį

Nors daugiau kalbų sklinda apie „Marvel“ studijos filmus, ją prisivyti vis bando studija „DC“. Variety.com paskelbė, kad studijos „Warner Bros.“ ir „DC Entertainment“ į vieną iš tuščių komiksais pagrįstų filmų premjerų datą ketina įtraukti „Savižudžių būrį“ (angl. „Suicide Squad“). Studijos siekia, kad filmą režisuotų Davidas Ayeris. Toks pasirinkimas būtų savotiškas atkirtis „Grėsmingajam šešetui“ (angl. „Sinister six“), kurį į pasaulio kino teatrus ketina paleisti „Marvel“.

„Savižudžių būrys“ yra sunkių nusikaltėlių grupė, kuriems suteikiamas antras šansas. Iš esmės – tai samdiniai, siunčiami į tokias užduotis, kurios turi didėlę galimybę baigtis blogai. Siekiant užtikrinti užduoties įvykdymą, kaliniai-smogikai į užduotis vyksta su sprogmenimis, kurie įtaisyti juose pačiuose.

Dabar „Savižudžių būrys“ kartais pasirodo serialo „Strėlė“ (angl. „Arrow“) rėmuose, tačiau jau kuris laikas sklido kalbos apie grupės atskyrimą. Tiesa, kalbos sklido apie mini serialą, ne filmą.

Kaip skelbia Variety.com, samdinių-kalinių grupę turėtų sudaryti įvairiausi „DC“ visatos nusikaltėliai, tačiau pačių didžiausių, tokių kaip Džokeris ar Leksas Liuteris, tikrai neturėtų būti. Tuo tarpu vienas ikoniškiausių „Savižudžio būrio“ veidas – Harlė Kvin, moteriškoji Džokerio versija. Tikėtina, kad filme pasirodys ir Dedšotas (mirtinai taiklus šaulys), Bronzinis tigras (Bronziniais nagais ginkluotas raumenų kalnas), taip pat į būrį gali būti įtraukti Kapitonas Bumerangas, Beinas, Karalius Ryklus ir Plastika.

Kad „DC“ ėjimas rimtas ir labai apgalvotas parodo dar vienas svarbus faktorius. Režisieriaus kėdė siūloma su komiksiniais filmai nieko bendro neturėjusiam, tačiau ypatingai gerus ir įtemptus trilerius kuriančiam Davidui Ayeriui. Jis režisavo „Gatvių karalius“ (angl. „Steet kings“), „Patrulius“ (angl. „End of Watch“) ir „Sabotažą“ (angl. „Sabotage“). Kino kūrėjas taip pat yra parašęs scenarijus „Išbandymų dienai“ (angl. „Training day“), „Greitojo reagavimo būriui“ (angl. „S.W.A.T.“) ir „U571“. Naujausias režisieriaus ir scenaristo darbas – jau po mėnesio pasirodysiantis „Įniršis“ (angl. „Fury“), kuriame pagrindinius vaidmenis atliks Bradas Pittas, Shia LaBeoufas, Loganas Lermanas, Michaelas Pena ir kt.

Į kurią tuščią datą bus įkištas „Savižudžių būrys“ dar neskelbiama.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles