Po ilgos tylos pirmajame „Penkiasdešimt tamsesnių atspalvių“ anonse sugrįžta Kristianas ir Ana

Po labai ilgo tylos laikotarpio kino studija „Universal Pictures“ galiausiai prabilo. Artėjant vasariui, metus sėdėjusi ramiai, studija galiausiai išleido pirmąjį, fenomenalios sėkmės susilaukusio filmo tęsinio „Penkiasdešimt tamsesnių atspalvių“ anonsą. Net neabejotina, kad toks sėkmingas filmas, ypač po atidėtos premjeros, jau turi begalę fanių, net drebančių nuo noro pamatyti įvykių tęsinį.

Filmo veikėjai Kristianas ir Ana pratęs savo santykius. Kai įskaudintas Kristianas vėl grįžta prie planų susigrąžinti Aną, ji pareikalauja naujos sutarties, prieš suteikdama jam antrą šansą. Ir kai jau tik pora ima vėl bendrauti, sutarti ir pasikliauti vienas kitu, į jų gyvenimus ima brautis tamsūs Kristiano praeities šešėliai. Jų tikslas yra tik vienas – sugriauti bet kokius vyro santykius ir bet kokias poros viltis apie bendrą ateitį kartu.

Iš anonso galima spręsti, kad juosta išlaikys panašų toną, kaip ir pirmame filme. Nepaisant to, kad pasikeitė labai daug žmonių kūrybinėje komandoje. Ir to priežastis – siaubingoji knygų autorė ir filmų prodiuserė E. L. James. Siaubingoji todėl, kad nuo jos pabėgo pirmosios dalies režisierė ir dalis prodiuserių, o studija premjerą atidėjo būtent dėl jos didelių kaprizų. Kad ir kokie būtų kūrybinės komandos sprendimai, jos balsas visuomet turi būti paskutinis. Ir tai erzina ne vieną kūrėją. Taigi, stebuklas, kad tęsiniai apskritai atsirado. Galbūt todėl, kad scenarijus buvo patikėtas Niallui Leonardui. Jis, beje, yra E.L. James vyras, tad jam nelabai yra kur bėgti. Na, o režisavimo darbais apsiima su serialu „Kortų namelis“ dirbęs režisierius Jamesas Foley‘is.

Juostoje pagrindinius vaidmenis ir vėl atliks Jamie‘is Dornanas ir Dakota Johnson, kurie, akivaizdu, sugebėjo persidėrėt savo kontraktus. Po milžiniškos pirmojo filmo sėkmės, kai 40 milijonų kainavusi juosta uždirbo 560 milijonų, aktoriai pareiškė norą gauti didesnius atlyginimus. Kokius – neatskleidžiama, tačiau dabar jie, greičiausiai, turėtų būti apie 2-5 milijonus. Filme taip pat pasirodys anksčiau matyti Marcia Gay Hayden, Jennifer Ehle, Luke‘as Grimesas, Rita Ora, Victoras Rasukas, Eloise mumford ir Maxas Martinas. Naujų aktorių gretas papildo Oskaro laureatė Kim Basinger, Hugh Dancy‘is, Ericas Johnsonas ir kiti.

„Penkiasdešimt tamsesnių atspalvių“ kino teatrus pasieks prieš pat valentino dieną, kitų metų vasario 10 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles