Tye Sheridan vaidins naujame Steveno Spielbergo filme

Tye Sheridan vaidins naujame Steveno Spielbergo filme

Jaunasis aktorius Tye Sheridanas pasirinktas pagrindinio vaidmens atlikėju naujoje Steveno Spielbergo juostoje, kuriamoje pagal kultinę amerikiečių rašytojo Ernesto Cline knygą „Pasiruošk, pirmasis žaidėjau“ (angl. „Ready Player One“). T. Sheridanas vaidins protagonistą Veidą, jo kolegomis taps Olivia Cooke, vaidinsianti Samantą Evelin Kuk (dar žinomą kaip Art3mis) ir Benas Mendelsonas, vaidinsiantis Nolaną Sorento.

Šis vaidmuo, kol kas dar pakankamai trumpoje T. Sheridano karjeroje gali tapti galimybe smarkiai šoktelėti į viršų. Aktorius debiutavo 2011 m. Terrence‘o Malicko režisuotoje juostoje „Gyvenimo medis“ (angl. „The Tree of Life“). Vėliau iš Teksaso valstijos kilęs paauglys kartu su Matthew McConaughey vaidino Jeffo Nicholso dramoje „Mudas“ (angl. „Mud“), už kurį kartu su kitais aktoriais pasidalijo Roberto Altmano apdovanojimą ir Nepriklausomos dvasios apdovanojimą (angl. Independent Spirit Award). Artimiausioje jo filmografijoje numatyta keletas filmų, tarp kurių – ir Bryanao Singerio režisuojama „Iksmenai: Apokalipsė“ (angl. „X-Men: Apocalypse“), kurioje T. Sheridanas vaidins jaunąjį Ciklopą. Paskutinį kartą didžiajame ekrane jį buvo galima išvysti praeitą rudenį Christopherio Landono siaubo komedijoje „Skautai prieš Zombius“ (angl. „Scouts Guide To The Zombie Apocalypse“).

Tai, kad būsimą filmą režisuos S. Spielbergas, yra didelis „Warner Bros“ studijos laimėjimas. S. Spielbergas bus ir vienas iš juostos prodiuserių. „Pasiruošk, pirmasis žaidėjau“ premjera kol kas planuojama 2018 m. O kol kas jau šių metų liepą kino ekranus turėtų pasiekti S. Spielbergo režisuotas fantastinis nuotykių filmas „Didelis draugiškas milžinas“ (angl. „BFG“).

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles