Fantastinis veiksmo filmas “Egipto dievai” giriamas už įspūdingus kompiuterinius efektus

Šį savaitgalį kino teatruose įvyks nuožmi Egipto dievų kova už amžinybę – į didžiuosius Lietuvos ekranus atkeliauja kokybiškos fantastikos mėgėjų itin laukiama juosta “Egipto dievai”. Jau dabar kino kritikai giria ne tik puikią Gerardo Butlerio, Brentono Thwaiteso bei Geoffrey Rusho vaidybą, bet ir neįtikėtinus kompiuterinius efektus, pakėlusius kokybės kartelę į visiškai naują lygmenį.

Filmo gamyba studijai kainavo 140 milijonų dolerių. Didžiąją dalį lėšų teko “paaukoti” specialiųjų efektų kūrimui.

“Mūsų tikslas buvo surinkti ne tik gerą aktorių komandą, bet ir kino teatrų lankytojams parodyti, jog fantazija gali labai daug. O tas fantazijas puikiausiai įgyvendino mūsų kompiuterinių efektų kūrimo skyrius. Manau, kad jie labiausiai prisidės prie to, jog filmas įeis į istoriją, nes žiūrovai dar ilgai negalės pamiršti to, ką matė filme. Puiku, kad studija mums leido įgyvendinti viską, ką buvome sumanę. Neabejoju, jog lūkesčiai patenkinti su kaupu”, – prieš premjerą sakė “Egipto dievų” režisierius Alexas Proyasas.

Šis režisierius Holivude – toli gražu ne naujokas. Būtent dėl to prodiuseriai šį filmą patikėjo jam. A. Proyasas žinomas už tokių juostų, kaip “Aš – robotas” su Willu Smithu piešaky kūrimą ir kitus daug aplodismentų sulaukusius darbus.

Epinis veiksmo, nuotykių ir stulbinančių specialiųjų efektų filmas “Egipto dievai” nukels į priešistorinius laikus, kai Egipto žemę valdė ir dievai, ir žmonės. Negailestingam tamsos dievui Setui, kurį vaidina aktorius Gerardas Butleris, užgrobus Egipto sostą, kažkada klestėjusi šalis paniro į chaosą.

Nuožmi Egipto dievų kova už amžinybę – jau nuo vasario 26 dienos. Abejingų nepaliksiantis juostos anonsas:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles