„Skruzdėliuko“ tęsinys rado režisierių

„Skruzdėliuko“ tęsinys rado režisierių

Studija „Marvel“ vos prieš kelias savaites į savo premjerų datas įrašė „Skruzdėliuko“ (angl. Ant-Man) tęsinį. Kriminalinės komedijos pratęsimas, kuriame pagrindinį vaidmenį atliko komikas Paulas Ruddas, dienos šviesą išvys jau 2018 metų liepos 21 dieną. Šiandien kino studija paskelbė, kad antrąjai daliai rado režisierių.

Į kino režisieriaus kėdę ir vėl atsisės pirmos dalies kūrėjas Peytonas Reedas, kuris jau ne vieną kartą sakė, jog norėtų ir toliau dirbti po „Marvel“ sparnu.

Primename, kad be „Skruzdėliuko“ tęsinio, studija suplanavusi ir vieną šalutinį projektą, skirtą „Vapsvai“ (angl. Wasp), kurią galėjome išvysti pirmame filme, ir kurią turėtų suvaidinti Evangeline Lilly. Apie tokius planus „Marvel“ net negalvojo, bet po to, kai filmas visame pasaulyje uždirbo daugiau kaip 400 milijonų dolerių (be Kinijos), tapo akivaizdu, kad šį istorija tikrai dar kartą pasirodys kino ekranuose.

„Skruzdėliukas“ tik dabar startavo Kinijoje, kurioje parodė neįtikėtiną galią ir per pirmą savaitgalį uždirbo 43 milijonus dolerių. Akivaizdu, kad 100 milijonų barjeras bus perkoptas, o bendros pasaulinės pajamos galiausiai peržengs pusės milijardo ribą. Dabar filmas savo sąskaitoje turi 455 milijonus dolerių.

Tęsinys kol kas neturi jokių scenaristų, bet neatmetama, kad pats filmo režisierius užsiims scenarijaus rašymu.

Kalbant apie prieš savo valią superherojumi tapusį Skotą Lengą, jo nuotykius pamatysime jau visai netrukus. Šis personažas pasirodys jau 2016 metų gegužės 5 dieną filme „Kapitonas Amerika: pilietinis karas“ (angl. Captain America: Civil War).

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles