Dwayne‘as Johnsonas galėjo tapti Džeku Ryčeriu

Dwayne‘as Johnsonas galėjo tapti Džeku Ryčeriu

Buvęs imtynininkas, o dabar aktorius Dwayne‘as „Uola“ Johnsonas galėjo suvaidinti Džeką Ryčerį, buvusį kariškį, tapusį privačiu tyrėju, skelbia „The Guardian“.

Pasirodo, kad D. Johnsonas dalyvavo aktorių atrankoje, tačiau negavo vaidmens, kuris vėliau atiteko Tomui Cruise‘ui.

Ši informacija paaiškėjo, kai socialiniame tinkle „Twitter“ žurnalistas ir filmų kūrėjas Russas Pittsas pasamprotavo, jog D. Johnsonas būtų buvęs puikus Džekas Ryčeris. Netrukus ši žinutė sulaukė aktoriaus atsakymo.

„Taip, dievinu šį veikėją. Prieš maždaug 10 metų varžiausi dėl šio vaidmens, bet jį gavo Cruise‘as. Tai buvo gera motyvacija visad išlikti alkanam“, – atsakė D. Johnsonas.

Toks gerbėjų noras išvysti kitą aktorių nei T. Cruise‘as Džeko Ryčerio vaidmenyje yra ne naujiena. Aktoriaus pasirinkimas daugiausiai yra kritikuojamas dėl fizinių savybių neatitikimo. Tomas Cruise‘as yra 170 cm ūgio, kai tuo tarpu Lee Childo romanuose, pagal kuriuos ir yra pastatyti du filmai apie šį veikėją, Džeko Ryčerio ūgis yra 195 cm.

Kilus nepasitenkinimui, tokį aktoriaus pasirinkimą gynė ir pats veikėjo sukūrėjas, britų rašytojas Lee Childas.

„Su kitu aktoriumi ūgis atitiktų 100 proc., tačiau gautume tik 90 proc. pačio Ryčerio. Su Tomu gauname 100 proc. Ryčerio ir 90 proc. ūgio“, – prieš pasirodant pirmajam filmui teigė L. Childas.

Pirmasis filmas „Džekas Ryčeris“ (angl. „Jack Reacher“) pasirodė 2012 metais ir uždirbo beveik 220 mln. JAV dolerių visame pasaulyje. Antrasis filmas „Džekas Ryčeris: Nesidairyk atgal“ (angl. „Jack Reacher: Never Go Back“) nebuvo toks komerciškai sėkmingas.

Vis tik, negautas Džeko Ryčerio vaidmuo tikrai nepakenkė Dwayne‘o Johnsono karjerai. Praėjusiais metais jis tapo daugiausiai uždirbančiu aktoriumi pasaulyje, o sėkmingų projektų jo filmografijoje tikrai netrūksta.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles