Joaquinas Pheonixas atsisakė vaidinti Daktarą Streindžą

Joaquinas Pheonixas atsisakė vaidinti Daktarą Streindžą

Kino studijos „Marvel“ filmas „Daktaras Streindžas“ (angl. „Doctor Strange“) užplaukė ant seklumos. Ilgai pagrindiniu kandidatu pagrindiniam vaidmeniui atlikti Joaquinas Pheonixas pasitraukė iš derybų dėl vaidmens, tad filmas liko be pagrindinio veikėjo.

Dar visai neseniai pranešėme, kad studija ir aktorius iš esmės baigė derybas dėl vaidmens atlikimo ir teliks surinkti likusius aktorius. Per pastarąją parą visa ši situacija drastiškai pasikeitė ir J. Phoenixas trenkė durimis. Kodėl aktorius pasitraukė iš derybų nepranešama.

Bet išvadas dėl priežasties galima padaryti labai greitai. J. Phoenixas nėra tas aktorius, kuris ilgam prisiriša prie vaidmenų. Kitaip tariant – per visą savo karjerą aktorius nėra nė vieno karto vaidinęs savo filmo tęsinyje. Viena kontrakto atsisakymo priežasčių – studija prašė aktoriaus sukurti bent keturis filmus, o tai aktoriui turėjo nepatikti. Jei „Daktaras Streindžas“ būtų buvęs sėkmingas (o nė neabejojame tuo, juk J. Phoenixas!), tai būtų kuriama trilogija. Plius, dar pasirodymas trečiojoje „Keršytojų“ (angl. „Avengers“) dalyje, kurioje Daktaras Streindžas tikrai pasirodo.

Dar viena priežastis – J. Phoenixas buvo per didelis kąsnis studijai. Jis yra vienas geidžiamiausių Holivudo aktorių, kuris dabar yra „ant bangos“, jau nekalbant apie tris Oskarų nominacijas. Žinoma, „Geležinį žmogų“ (angl. „Iron man“) suvaidinęs Robertas Downey‘is Jaunesnysis dabar yra vienas daugiausiai uždirbančių aktorių pasaulyje, tačiau dar tais laikais, kai studija pasirašė su juo kontraktą, R. Downey‘is Jaunesnysis buvo labai rizikingas pasirinkimas. Visi kiti „Marvel“ aktoriai – taip pat nebuvo ypatingi prieš pradėdami filmuotis studijos kuriamoje visatoje. Tuo tarpu J. Phoenixas – visiška priešingybė. Tai būtų labai smarkiai paveikę aktoriaus karjerą. Ir nebūtinai į gerąją pusę.

Taigi, dabar studija liko it musę kandę ir turi pradėti ieškoti kitų aktorių. Į akiratį, greičiausiai, vėl grįš anksčiau svarstyti variantai – Tomas Hardy‘is, Benedictas Cumberbatchas ir Jaredas Leto. Skirtingi šaltiniai prie galimųjų prirašo ir Pedro Pascalį, smarkiai išgarsėjusį televizijos seriale „Sostų žaidimas“ (angl. „Game of Thrones“).

Filmavimo darbai turi prasidėti jau kitų metų pradžioje, tad studija turi itin suskubti. Filmo premjera numatoma 2016 metų liepos 8 d. ir, žinant, kad „Marvel“ savo kalendorių sudėliojo iki 2019 metų, mažai tikėtina, kad šis veikėjas, turintis itin didėlę svarbą trečiuose „Keršytojuose“ bus perkeltas į kitą laiką.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles