Bus kuriamas „Aš esu legenda“ perdirbinys

Bus kuriamas „Aš esu legenda“ perdirbinys

Po sėkmingo filmo „Aš esu legenda“ (angl. „I am Legend“) su Willu Smithu finansinio pasirodymo kino studija „Warner Bros.“ siekė išspausti dar kažką iš šios istorijos. Bet tokios idėjos pasirodė itin sunkiai perkandamos. Ypatingai dar ir dėl to, kad Willas Smithas nedegė noru grįžti į franšizę. Tačiau studija rado būda, kaip apeiti visas kliūtis ir paskelbė, kad kurs „Aš esu legenda“ perdirbinį.

Portalas „Deadline“ praneša, kad studija scenarijui sukurti nusamdė Gary‘į Grahamą, kuris buvo parašęs scenarijų savam filmui „Sodas pasaulio gale“ (angl. „A Garden at the End of the World“). Šį scenarijų perskaitę „Warner Bros.“ atstovai įžvelgė nemažai panašumų su jų kurta istorija, todėl ir pasamdė G. Grahamą, kad jis perrašytų savo scenarijų ir perdarytų jį taip, kad atitiktų „Aš esu legenda“ visatą.

Naujojo postapokaliptinio filmo prodiuseriais taps tie patys žmonės, kurie prodiusavo ir originaliąją juostą – Akiva Goldsmanas, Jamesas Lassiteris ir Jacobas Haroldas. Prie jų dar prisijungs „Senio“ (angl. „Oldboy“) prodiuseris Roy‘us Lee ir „Skaičius 23“ (angl. „The Number 23“) prodiuseris Brooklynas Weaveris.

Dar vienas aiškus dalykas su „Aš esu legenda“ perdirbiniu – į filmą tikrų tikriausiai negrįš Willas Smithas. Istorija, greičiausiai, bus visiškai perkurta ir aktoriaus kurto veikėjo nebebus.

Kada pasirodys naujasis filmas dar neaišku.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles