Pirmasis „Kingsman. Auksinio rato“ anonsas patvirtina – Colinas Firthas grįžta!

Prieš porą metų pasirodžiusi britų įžymybėmis perpildyta juosta „Kingsman. Slaptoji Tarnyba“ (angl. „Kingsman: The Secret Service“) pasaulyje buvo sutikta su fanfaromis. Ir nors juostos režisierius Matthew Vaughn teigė nežinantis, ar režisuos juostos tęsinį, jau dabar galime mėgautis šio sugrįžimu su pirmuoju „Kingsman. Auksinio Rato“ (angl. „Kingsman: The Golden Circle“) anonsu.

Juostos tęsinys nusikels į artimus laikus – išsyk po pirmosios dalies pabaigos, kuomet herojai supranta „atkeliausiančią“ naują grėsmę tiesiai į Kingsman būstinę. Vos akimirksniu parodoma ir negailestingoji Julianne Moore, Agentas Tekila, kurį įkūnija Channingas Tatumas ir žavingoji Halle Berry turėtų tapti Jungtinių Amerikos Valstijų „Merlinė“ bei Marko Strongo simpatija. Įdomu ir tai, kad visiškai pasitvirtino kūrėjų skleisti gandai apie Colino Firtho personažą.

Primename, kad juosta pasirodys ne spalio 6-ąją, tačiau savaite anksčiau – rugsėjo 29-ąją. Tikėtina, kad „Fox“ galėjo išsigąsti antrosios režisieriaus Deniso Villeneuve „Bėgančio skustuvo ašmenimis“ dalies, kuri pasirodys būtent spalio 6-ąją, o tęsiniui jau dabar yra žadama itin didžiulė finansinė sėkmė.

Dar gruodžio mėnesį pagrindinio vaidmens atlikėjas Taronas Egertonas, duodamas interviu „Cinemablend“, teigė, kad antroji „Kingsman“ dalis pranoks pirmąją. „Tai bus visiška beprotybė! Julianne Moore bus pagrindinė piktadarė ir ji bus tikrai gąsdinanti. Ji tikrai nuostabi. Taigi, filmas bus įspūdingesnis, geresnis ir su daug daugiau ginklų. Bus smagu!”, – kalbėjo Taronas Egertonas.

Į tęsinį sugrįš visi pagrindiniai pirmosios dalies aktoriai (net ir Colinas Firthas!), o prie kolektyvo prisijungs ir dar daugiau įspūdingų pavardžių: Julianne Moore, Jeffas Bridgesas, Channingas Tatumas ir Halle Berry.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles