Paskelbtos trijų „Iksmenų“ filmų pasirodymo datos

Paskelbtos trijų „Iksmenų“ filmų pasirodymo datos

Pastaruoju metu kiek pritilus naujienoms apie kuriamus tolimesnius „Iksmenų“ franšizės filmus, kino kompanija „20th Century Fox“ nusprendė paskelbti oficialias filmų pasirodymo datas. Kitais metais kino teatrus turėtų pasiekti šios ilgai lauktos juostos apie mutantus: „X-Men: New Mutants“, „Deadpool 2“, „X-Men: Dark Phoenix“.

Panašu, jog kitais metais „Iksmenai“ sudarys didžiąją kino industrijos dalį apie superherojų filmus. „Iksmenų“ visatos filmai 2018 metais pasirodys tokia eilės tvarka: balandžio 18 – „X-Men: New Mutants“, birželio 1 – „Deadpool 2“ ir „X-Men: Dark Phoenix“ kino teatruose debiutuos rudenį  (kol kas tikslios datos nėra). Deja, „20th Century Fox“ nieko neužsiminė apie filmą „Gambitas“ (angl. „Gambit“) ir panašu, kad šio unikalaus „Iksmenų“ personažo solinio filmo dar teks palaukti.

Į akis krenta filmo „Deadpool 2” išleidimo data. Antroji dalis pasirodys vasarą ir lyginant su pirmosios dalies išleidimo data – tai 4 mėnesiais vėliau. Tai reiškia, jog „20th Century Fox” tvirtai tiki tęsinio sėkme ir yra nusiteikę susišluoti dar didesnį pelną. Prieš mėnesį pasirodžius pirmiems vaizdams iš „Deadpool 2″ anonso, to paties belieka laukti ir iš kitų „Iksmenų“ filmų.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles