Filmo „Kapitonas Amerika. Pilietinis karas“ antagonistą įkūnys Danielis Bruhlas

Filmo „Kapitonas Amerika. Pilietinis karas“ antagonistą įkūnys Danielis Bruhlas

Vienas iš daugiausiai kalbų susilaukiančių „Marvel“ studijos filmų „Kapitonas Amerika: Pilietinis karas“ (angl. „Captain America: Civil War“) pradeda komplektuoti savo komandą. Kaip vienas pagrindinių filmo antagonistų prie filmo prisijungė ispanų ir vokiečių kilmės aktorius Danielis Bruhlas. Tai studija „Marvel“, išvengdama informacijos nutekėjimo, oficialiai paskelbė ketvirtadienį.

D. Bruhlas žiūrovams nebus visiškai naujas veidas. Garsiausiai jo vardas nuskambėjo režisieriaus Quentino Tarantino kurtame filme „Negarbingi šunsnukiai“ (angl. „Inglourious Basterds“), kur D. Bruhlas įkūnijo nacių herojumi tapusį Frederiką Zolerį. Prieš tai jis buvo suvaidinęs ne tokį įsimintiną vaidmenį filme „Bornas. Galutinis tikslas“ (angl. „The Bourne Ultimatum“). Pastaraisiais metais jis geriausiai Lietuvos ir pasaulio žiūrovų atmintyje įstrigo dėl pasirodymo filme „Lenktynės“ (angl. „Rush“), kur įkūnijo legendinį lenktynininką Niki Lauda ir už šį pasirodymą susilaukė kino profesionalų pripažinimo.

Tai nėra pirmasis oficialus „Marvel“ pranešimas dėl šiame filme pasirodysiančių aktorių. Neseniai „Marvel“ iškilmingai pristatė aktorių trejetą, kurie filme atliks pagrindinius vaidmenis. Be pavadinime minimo Kapitono Amerikos, kurį įkūnys Chrisas Evansas, filme taip pat pasirodys Geležinį žmogų vaidinantis Robertas Downey jaunesnysis bei „Marvel“ visatos naujokas, Juodosios Panteros vaidmenį atliksiantis Chadwickas Bosemanas. Filmą, kaip ir antrąją Kapitono Amerikos kelionės dalį, režisuos broliai Anthony‘is ir Joe Russo, apie kuriuos vis dažniau yra užsimenama kaip apie potencialius trečiosios „Keršytojų“ (angl. „The Avengers“) dalies, suskirstytos į du filmus, režisierius.

Primename, kad filmas „Kapitonas Amerika. Pilietinis karas“ turėtų įplieksti nesantaiką tarp į trečiąją filmų fazę įžengusios „Marvel“ visatos superherojų. Pagal 2006 metų komiksų siužetą kuriamas filmas pristatys herojus į dvi stovyklas paskirstantį įstatymą, kuris įgaliotų visus po kaukėmis besislepiančius superherojus atskleisti tikrąsias savo tapatybes. Taip Kapitonas Amerika ir Geležinis žmogus atsidurtų skirtingose barikadų pusėse. Kol kas neaišku, kokį veikėją tiksliai turėtų įkūnyti D. Bruhlas, tačiau vienu pagrindinių filmo antagonistų turėtų tapti ir aktoriaus Franko Grillo įkūnijamas veikėjas Brokas Rumlou, matytas šių metų filme „Kapitonas Amerika: Žiemos karys“ (angl. „Captain America: The Winter Soldier“), todėl galima galvoti ir apie blogiukų susivienijimą.

Pasaulinė filmo „Kapitonas Amerika: Pilietinis karas“ premjera numatoma 2016 metų gegužės 6 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles