Pirmasis žvilgsnis į Džiną vaidinantį Willą Smithą antrajame „Aladino“ anonse

„Disney“ pasidalino naujuoju, gyvo veiksmo „Aladino“ (angl. „Aladdin“) perkūrinio anonsu, o jame –Will’as Smith’as ir jo vaidinamas mėlynasis Džinas. Tai dar vienas papildymas filmui po spalį išėjusio pirmojo anonso bei kitų kadrų, kurie buvo paviešinti gruodžio mėnesį. Šį kartą išvydome visus pagrindinius filmo veikėjus – Will‘o Smith‘o vaidinamą Džiną, beždžionėlę Abu, piktąjį Džafarą, Aladiną bei princesę Džazminą. Buvo užuominų, kad „Disney“ anonsą bus galima išvysti per amerikiečių „Super Bowl“ rungtynes, tačiau prieš kelias savaites paviešinę naujuosius filmų „Aladinas“ ir „Liūtas karalius“ (angl. „The Lion King“) plakatus, „Disney“ nusprendė anonsus pasilaikyti.

Nors „Liūtas karalius“ žmonių nebuvo pripažintas kaip „tikras“ gyvo veiksmo filmas, to taip pat negalime sakyti ir apie patį „Aladiną“. Didžioji darbų dalis buvo atlikta kūrybiniuose darbuose po filmavimų tam, kad filmas atrodytų toks magiškas, kokį jau galime išvysti anonsuose. Filmo kūrybiniai darbai buvo baigti tikrai anksti, o Guy‘us Richie‘is norą režisuoti juostą išreiškė dar 2016 metais, nuo kada fanai jau ir prognozavo, kaip viskas galiausiai atrodys.

Gyvo veiksmo „Aladino“ adaptacija seks tą pačią istoriją, kaip ir 1992 metais išleista animacinė filmo versija. „Disney“ tą patį ketina daryti su visais kitais, panašaus pobūdžio projektais. 2019 metais išvysime tokius visiems gerai žinomus filmus kaip „Dambo“ (angl. „Dumbo“), „Liūtas karalius“ bei „Aladinas“, todėl tikrai galime teigti, kad kino kompanijai šie metai tikrai svarbūs. Tim‘o Burton‘o režisuotas „Dambo“ kino teatruose pasirodys pirmasis ir pradės gyvo veiksmo filmų perkūrinių serijos atėjimą į didžiuosius ekranus. Naująjį trumpąjį anonsą galite pažiūrėti čia:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles