Kate Beckinsale ir vėl atsidurs „Kitame pasaulyje“

Kate Beckinsale ir vėl atsidurs „Kitame pasaulyje“

Praeitų metų rugpjūtį buvo pranešta, jog studija „Lakeshore Entertainment“ planuoja perkrauti savo žinomą filmų seriją „Kitas pasaulis“ (angl. „Underworld“) ir dabar jau aišku, kad pagrindinės ankstesnių filmų herojės atlikėja Kate Beckinsale ir vėl sugrįš prie savo žinomiausio personažo – vampyrės Selinos.

Penktą filmą apie amžiną vampyrų ir likanų kovą režisuoti pasiruošusi Rolando Emmericho dešinioji ranka Anna Forester. Būsimo filmo režisierė dirbo antroje filmavimo grupėje prie visų R. Emmericho kuriamų projektų, o taip pat ir užsiėmė operatoriaus darbu paskutiniame vokiečių kino kūrėjo projekte „Baltųjų rūmų šturmas“ (angl. „White House Down“).

Scenarijų penktam filmui parašė Cory‘is Goodmanas, anksčiau pasižymėjęs tokiuose filmuose „Kunigas“ (angl. „Priest“) ir „Paskutinis raganų medžiotojas“ (angl. „The Last Witch Hunter“). Pagrindinį vyrišką vaidmenį juostoje atliks Theo Jamesas, kuris buvo pasirodęs anksčiau filme „Kitas Pasaulis 4. Pabudimas“ (angl. „Underworld: Awakening“). Ar į istoriją grįš visų gerbėjų laukiamas Scottas Speedmanas, dar nežinia.

Pirmoji filmo dalis pasirodė dar 2003 metais ir tada, kainavusi vos 22 milijonus dolerių, užsidirbo 95 mln. ir leido kino studijai toliau vystyti pradėtą pasakojimą. Juostą tada režisavo Lenas Wisemanas, kuris vėliau taip pat sukūrė ir tęsinį bei kartu pridėjo rankas prie kiekvieno serijos filmo atlikdamas prodiuserio pareigas. Jis taip pat kuruos ir penktos dalies kūrimą.

Paskutinis serijos filmas „Kitas Pasaulis 4. Pabudimas“, pasirodęs 2012 metais, užsidirbo 160 milijonų dolerių ir tapo daugiausiai užsidirbusiu franšizės projektu. Penktojo filmo filmavimas prasidės jau šių metų spalį, Prahoje, o jo premjera numatyta 2016 metais.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles