Mirė aktorius Clarence‘as Gilyardas

Mirė aktorius Clarence‘as Gilyardas

Lietuvos auditorijai iš serialo „Volkeris, Teksaso reindžeris“ (angl. Walker, Texas Ranger) žinomas aktorius Calrence‘as Gilyardas mirė sulaukęs 66 metų. Apie tą viešai pranešė Nevados universitetas, kuriame aktorius dirbo kaip vienas iš profesorių.

„Su dideliu liūdesiu pranešame šią naujieną. Jis labai įkvėpė savo studentus, kaip ir visus kitus jį pažinojusius žmones. Jis turėjo labai daug talentų, o universitete dėl savo gabumų ir atsidavimo dėstymui jis buvo be galo gerbiamas“, – rašė universiteto dekanė Nancy Uscher.

C. Gilyardas pasauliui buvo žinomas ne tik dėl populiaraus serialo. Debiutinis jo vaidmuo kine buvo filme „Asai“ (angl. Top Gun) dar 1986 metais. Vėliau, aktorius nuo 1989 metų filmavosi seriale „Metlokas“ (angl. Matlock), o galiausiai perėjo į „Volkerį, Teksaso reindžerį“, kuriame kartu su Chucku Norrisu kartu kovojo su nusikalstamumu.

Taip pat, besifilmuodamas šiame seriale aktorius dar sugebėjo atlikti vaidmenis ir filmuose „Karatė vaikis 2“ (angl. The Karate Kid Part II), „Užmiršti“ (angl. Left Behind) ir „Kietame riešutėlyje“ (angl. Die Hard). Galiausiai, net ir su puikia aktorystės karjera, C. Gilyardas 2006 metais nusprendė trauktis ir perėjo į universitetą dėstyti. 2017 metais duodamas interviu „Las Vegas Review-Journal“ aktorius teigė „Aš esu sutvertas dėstyti. Aš esu profesionalas, bet ta profesija padėti auditorijai. Tai penas mano esybei, nes galiu paliesti žmonių gyvenimus net ir XXI amžiuje.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles