Į antrąją „Ties riba į rytojų“ dalį sugrįš pagrindiniai aktoriai

Į antrąją „Ties riba į rytojų“ dalį sugrįš pagrindiniai aktoriai

2014-ais metais pasirodęs filmas „Ties riba į rytojų“ (angl. „Edge of Tomorrow“) pasaulyje buvo sutiktas itin šiltai. Filmas paliko gerą įspūdį tiek žiūrovams, tiek kino kritikams, o dabar po truputį ima aiškėti gairės ir juostos tęsinio. Pirmosios dalies režisierius Dougas Limanas dar praėjusių metų spalį užsiminė, kad tęsinys bus ne tik pratęsimas, tačiau atsigręš ir į priešistorę, bei vadinsis ne „Ties riba į rytojų 2“ (angl. „Edge of Tomorrow 2“), o „Live Die Repeat and Repeat“.

Štai kaip režisierius atsiliepė apie scenarijaus darbus ir juostos pavadinimą: „Mes turime neįtikėtiną istoriją! Ji tiesiog stulbinanti! Niekiek neabejoju, kad tęsinys bus geresnis už pirmąją dalį, kuri man beprotiškai patiko. Juosta vadinsis „Live Die Repeat and Repeat“, o tiek Tomas Cruise’as, tiek Emily Blunt scenarijumi yra sužavėti“, – tarė režisierius Dougas Limanas. „Šiuo metu tvyro klausimas, kada mes pradėsime filmavimus. Smagiausia, kad jau nebėra klausimo „ar pradėsim?“. Yra klausimas – „kada?““.

2014-ais metais pasirodžiusi pirma serijos dalis pasakojo apie žmonių kovą su ateiviais, kuomet Tomo Cruise’o personažas panirsta į nenutrūkstančią laiko klipą. Juosta sugebėjo užsidirbti virš 370-ies milijonų dolerių ir išsyk buvo iškeltas klausimas dėl jos pratęsimo. Prabėgus metams po premjeros, aktorius užsiminė, jog papasakojo studijai savo siūlomą pratęsimo scenarijų, tačiau iki šiol neatskleidžiama, ar būtent tomis scenarijaus idėjomis ir buvo pasukta.

Šiuo metu nėra atskleidžiama, kada galėtų pasirodyti antra dalis, tačiau, kaip jau minėjome anksčiau, į ją sugrįš tiek Tomas Cruise’as, tiek Emily Blunt.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles