Pasirodė pirmasis „Kokaino lokio“ anonsas

Dar visai neseniai paaiškėjo, kad studija „Universal“ kuria filmą apie 9-ajame dešimtmetyje Amerikoje kokaino prisivartojusį lokį. Taip, kad ir kaip absurdiškai tai skamba, visgi, istorija yra tikra, todėl ir sulauksime šio filmo. Na, o dabar pasirodė ir pirmasis filmo anonsas.

Anonse matome pagrindinę siužetinę linija. JAV miškuose pabyra didelė siunta kokaino, o į vieną (o gal ir daugiau) paketų įsisuka lokys, kuris galiausiai tampa nesutramdomu plėšrūnu, žudančiu visus iš eilės. Nors ir pirma mintis buvo, jog tai gali būti siaubo filmas, iš anonso pasidaro kaip ir akivaizdu, kad tai bus veiksmo komedija. Ir dar greičiausiai su N-18 ženkliuku, nes nors lokys bent kol kas dar ir atrodo labai dirbtinis, kraujo filme garantuotai bus daug. Taigi, keiksmai, kraujas, narkotikai ir atviros žudynės – garantuotas reitingas tik suaugusiems.

Nepaisant to, kad filmas bus paremtas tikra istorija, iš esmės, jo tik pats apibrėžimas tas ir yra. Pati tikroji istorija yra ta, kad lokys iš tiesų suvartojo kelis kilogramus kokaino, bet iškart gavo galą. Tuo tarpu filme akivaizdžiai matome, kad jis pasileis į žudymo kelionę.

Filmą režisuoja Elizabeth Banks, o pagrindinus vaidmenis jame atliks jau amžiną atilsį Ray‘us Liotta, Keri Russel, Aldenas Ehrenreichas, Margo Martindale ir iš „Modernios šeimos“ visiems mums puikiai pažįstamas Jesse‘is Tyleris Fergusonas. „Kokaino lokys“ kinus pasieks vasario 24 dieną, o dabar – žiūrėkime filmo anonsą.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles