Išleistas pirmasis „Galaktikos sergėtojų 3“ anonsas

Po labai ilgo laukimo, „Galaktikos sergėtojų“ (angl. Guardians of the Galaxy) gerbėjai tikrai gali džiaugtis, nes „Marvel“ paviešino pirmąjį trečiosios dalies anonsą. Tiesa, pirmąjį žvilgsnį į trečiąją dalį galėjo išvysti dar liepą San Diege „Comic-Con“ renginyje dalyvavę žmonės, nors kaip paaiškėjo, šis anonsas kiek skiriasi nuo ten matyto.

Nepaisant visko, jau pats pirmasis anonsas parodo tai, apie ką visi kalbėjo. Trečioji „Galaktikos sergėtojų“ dalis bus pati jausmingiausia ir, galiausiai, kelionės pabaiga patiems sergėtojams. Praktiškai neabejojama, kad bent dalis originaliųjų sergėtojų į tolesnius projektus nebekeliaus, o kadangi Draksą vaidinantis Dave‘as Bautista po filmavimų teigė, jog tai labai emociška kelionės pabaiga, galima nuspėti, jog būtent jo veikėjas bus vienas iš mirsiančiųjų.

Kas iš anonso dar akivaizdu, tai kad centrine figūra šiame anonse bus meškėnas Roketas. Neabejotinai, susipažinsime su šio personažo priešistore, o kartu ir pamatysime, kas jį sukūrė. Taip pat, anonsas parodo, kad sergėtojai atvyksta į Žemę, kurioje nusileidžia mieste, pilname žmonių ir gyvūnų hibridų. Tikėtina, kad tai yra zona, kurioje gyveni visi genetiniuose eksperimentuose dalyvavę veikėjai, o už viso to slypi Vyresnysis Evoliucininkas, kuriantis hibridus. Taip pat, anonse labai trumpam išvystame ir naują personažą Adamą Varloką, apoie kurį jau seniai buvo kalbama. Na, ir galiausiai, anonsas išduoda dar vieną personažą. Tai – Laila. Vos kelioms sekundėms anonse pasirodanti ūdra, kuri pagal komiksus yra meškėno Roketo meilė.

Nežinia, kaip viskas pasisuks, bet sunku suabejoti, kad režisierius Jamesas Gunnas finalui bus paruošęs kažką prasčiau, negu tobulą. Filmas kinus pasieks kitų metų gegužę, o dabar kviečiame pažiūrėti ir filmo anonsą.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles