Pirmasis žvilgsnis į naująją Transformerių kartą – „Transformeriai: žvėrių sukilimas“

Kino studija „Paramount“ pristatė savo naujai atkurtą „Transformerių“ (angl. Transformers) franšizę ir paviešino pirmąjį naujojo filmo „Transformeriai: žvėrių sukilimas“ (angl. Transformers: Rise of the Beasts) anonsą. Jame iškart išvystame mums jau pažįstamus autobotus, kurie turės naujus sąjungininkus.

Naujasis filmas bus pagrįstas ne tik jau pažįstama istorija, bet ir dar vienu animaciniu serialu, kuris tam tikra prasme vyko gerokai prieš mūsų erą, o kosminiai robotai buvo pasivertę į žvėris. Tik šįkart, viskas vyks moderniame pasaulyje, o vietoje automobilių, šie robotai pasivers į milžiniškus žvėris – gorilas, gepardus ir dar daugiau gyvūnų. Taip pat, į franšizę bus pristatyti ir nauji robotai, be autobotų dar išvysime Maksimalus, Terorkonus ir Predakonus.

Anonse iškart pristatomas Optimas Praimalas (taip, ne Praimas, or Praimalas), kuris yra 20 metrų aukščio metalinė gorila ir jis yra Maksimalų vadas. Šį veikėją filme įgarsina Ronas Perlmanas. Na, o daugiau – jau mums puikiai pažįstamas veiksmas, daug efektų ir dar daugiau robotų kovų. Taip pat, filme sulauksime ir naujojo žmogiško geriečio – Anthony‘io Ramoso. Na, o balso aktorių tarpe be jau mūsų visų pamilto Optimo Praimo aktoriaus Peterio Culleno išgirsime ir Michelle Yeoh, Peterį Dinklage‘ą, Pete‘ą Davidsoną ir dar daug kitų. Kviečiame pažiūrėti filmo anonsą.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles