„007 Spectre“ Jungtinėje Karalystėje nušlavė kino teatrus

„007 Spectre“ Jungtinėje Karalystėje nušlavė kino teatrus

Naujausias filmas apie legendinį britų šnipą Džeimą Bondą „007 Spectre“ (angl. „Spectre“) dar net nespėjęs apšilti kojų pribloškė savo finansiniu pajėgumu. Pirmosios oficialios premjeros įvyko tik pirmadienio vakare visoje Jungtinėje Karalystėje. Iškart po to, kai Londone po raudonojo kilimo ceremonijos buvo oficialiai pristatytas filmas. Realiai maždaug 23.59 prasidėję pirmieji seansai sunešė solidžią sumą į filmo krepšelį.

Pirmadienį filmas buvo parodytas 647 kino salėse visoje Jungtinėje Karalystėje ir tuomet filmas užsidirbo 6,4 milijonus dolerių. Kaip praneša „The Hollywood Reporter“, toks pasiekimas prilygsta anksčiau sėkmingiausiu Džeimso Bondu filmu laikytam „007. Operacija „Skyfall“ (angl. „Skyfall“). Kino studijų „Sony“ ir „MGM“ sprendimu, filmas Jungtinėje Karalystėje startuoja daugiau nei savaite anksčiau, nei numatyta pasaulinė premjera lapkričio 6 dieną. Ir, savaime suprantama, kodėl taip yra.

Nors 24-asis filmas apie agentą 007 laikomas stipriu žaidėju, iki jo pasirodymu sklido labai daug kalbų, ar naujasis filmas sugebės prisivyti savo pirmtaką rekordų laužytoją. Akivaizdu, kad taip turėtų būti. Taip pat režisuotas „007. Operacija „Skyfall“ pasirodė 2012 metais ir uždirbo rekordiškai daug – apie 1,1 mlrd. dolerių.

Kol kas „007 Spectre“ sekasi net gerokai geriau. Jis per pirmuosius seansus uždirbo tiek pat, kiek „007. Operacija „Skyfall“. Tačiau, pastarasis kinuose buvo rodomas visą dieną ir turėjo gerokai daugiau seansų. 2012-ųjų spalį filmas sumušė labai daug rekordų, vienas jų – per premjerinį savaitgalį uždirbo 32,3 milijonus dolerių, tą šeštadienį filmą aplankė daugiausiai žiūrovų, o premjerinis savaitgalis buvo antras po „Hario Poterio ir mirties relikvijų. 2 dalies“ (angl. „Harry Potter & Deathly Hallows Part 2“).

Į Samo Mendeso režisuojamą filmą paskutinį kartą atlikti vaidmens grįžta Danielis Craigas, o prie jo prisijungia Dave’as Bautista, Monica Belluci, Lea Seydoux, Christophas Waltzas ir kiti.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. mikas / 2015 spalio 28

    vien del Waltzo eiciau