„Sony“ plečia savo komiksų filmų visatą – pradėti darbai prie Madame Web filmo

„Sony“ plečia savo komiksų filmų visatą – pradėti darbai prie Madame Web filmo

Grįžtant prie „Marvel“ fanams skausmingos temos apie priverstinį Žmogaus-Voro išsikraustymą, „Sony“ studija pradeda atskleisti kortas apie jų komiksų filmų visatą. Šiuo metu dėmesio centre yra antrasis „Venomo“ filmas, su į pagrindinį vaidmenį sugrįžtančiu Tom‘u Hardy. Taip pat dar yra ne toks populiarus, bet vis dar konstruojamas „Morbius“ – vieno iš mažiau žinomų Žmogaus-Voro priešų Morbius‘o atsiradimo istorija. Pagrindinį vaidmenį atlieka Jared‘as Leto.

„Sony“ toliau plečia savo Žmogaus-Voro visatą, ieškodami veikėjų, kurie turi ryšį su pagrindiniu superheroju, kad galėtų suteikti jiems atskirą filmą. Dabar žinome ką jie pasirinko – Madame Web. Studija kreipėsi į „Morbius“ rašytojus Mattą Sazamą bei Burką Sharplessą, kad pradėtų darbus prie Madame Web filmo scenarijaus. Žmogaus-Voro fanus šis sprendimas glumina – scenaristų repertuaras kokybe nepasižymi su tokiais filmais kaip „Drakula. Pradžia“ (angl. „Dracula Untold), „Paskutinis raganų medžiotojas“ (angl. „The Last Witch Hunter) ir „Egipto dievai“ (angl. „Gods of Egypt“).

Kol kas žinoma tik tiek, kad Madame Web veikėja bus panaši į Orakulę iš „Matricos“ (angl. „The Matrix“) filmų. Nežinantiems, ši veikėja yra senyva moteris, dėl sunkios ligos negalinti judėti, kvėpuoti, matyti ir visada yra prijungta prie gyvybę palaikančio, voratinklio formos aparato, dėl kurio ji ir buvo pavadinta Madame Web. Tačiau ji sugeba naudoti telepatiją ir matyti ateitį. Kaip šios galios bus išverstos filme, dabar galima tik krapštyti galvą. Tiesa, ši veikėja yra glaudžiai siejama su „Multi-Verse“ istorijomis, ji jungia Žmogus-Vorus iš skirtingų dimensijų ir laiko juostų. Gali būti, kad Madame Web atsiradimo filmas taip pat bus jungtis į daugybę istorijų, su ne vienu Žmogumi-Voru.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles