Liamas Neesonas suvaidins dar viename veiksmo filme

Liamas Neesonas suvaidins dar viename veiksmo filme

Ant nesuvaldomos veiksmo filmų bangos pakilęs aktorius Liamas Neesonas vis bando rasti būdą pasitraukti iš šio žanro, tačiau jam niekaip nepavyksta atsikratyti taip puikiai į karjerą įsipaišiusios etiketės. Nors aktorius jau trokšta grįžti prie karjeros pradžioje gvildentų draminių vaidmenų, tobulai jam tinkantys brutalių buvusių ar esamų kažkieno (agentų, pareigūnų ir t.t.) įvaizdžiai neleidžia atsitraukti nuo pinigus nešančių rolių. Dabar aktorius jau baigia derybas dėl būsimo veiksmo filmo „Savanoris patriotas“ (angl. A Willing Patriot“).

Jei viskas baigsis kaip planuojama, L. Neesonas įkūnys CŽV agentą, įsivėlusį į katės ir pelės žaidimą su žiauriu teroristų, planuojančiu kraupų teroristinį išpuolį. Jis rizikuos viskuo, įskaitant ir savo gyvybe, kad sulaikytų priešą ir atkeršytų už savo praeitį. Kitaip tariant, standartinis L. Neesono filmo scenarijus.

„Liamas Neesonas yra vienas žinomiausių mūsų kartos aktorių, o žiūrovams šioje rolėje jis tikrai labai patiks“, – teigė būsimosios juostos prodiuseris Marcas Butanas, kurio kompanija „MadRiver Pictures“ pilnai finansuoja visą filmo kūrimą.

Filmą režisuos Martinas Zandvlietas. L. Neesonas pastaruoju metu yra be galo geidžiama veiksmo filmų žvaigždė, būtent šiame žanre išgarsėjęs su „Pagrobimo“ (angl. „Taken“) trilogija. Nors paskutinioji dalis yra buvo visiškas nepasisekimas, finansiškai jis pasirodė vis dar neblogai, visame pasaulyje uždirbęs beik 330 milijonų dolerių.

Kada pasirodys „Savanoris patriotas“ filmo kūrėjai nepraneša.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles