Nebijantys lėlės prakeiksmo galės įsigyti kolekcionieriams skirtus siaubo filmo „Anabelė“ įkvėptus žaislus

Akies krašteliu filme „Išvarymas“ (angl. „The Conjuring“) matyta šiurpi lėlė Anabelė atkeliauja į kino teatrus, kad papasakotų krauju pažymėtą savo istoriją. Naujojoje, siaubo žanro virtuozo Jameso Wano prodiusuotoje juostoje „Anabelė“ (angl. „Annabelle“) žiūrovai išvys, kaip po satanistų išpuolio lėlę apsėsdusios piktosios jėgos terorizuoja jauną šeimą.

Atrodytų, po tokio pristatymo retas kuris norėtų savo namuose apgyvendinti tokį žaislą, tačiau, pasirodo, netrūksta tokias siaubą keliančias lėles kolekcionuojančių entuziastų. Jų džiaugsmui žaislų kompanija „Mezco Toyz“ paskelbė išleisianti specialią filmo „Anabelė“ įkvėptų lėlių liniją.

„Mezco Toyz“ išgarsėjo išleidę „Living Dead Dolls“ (liet. Gyvųjų numirėlių) lėlių seriją, kurią vis papildo, dažniausiai dukart per metus. Naujoji Anabelė yra sukurta pagal tą patį, kompanijos vizitine kortele tapusį braižą.

„Siaubo filmų gerbėjai pirmąsyk žengė į bauginantį paranormalių reiškinių tyrėjų Edo ir Lorraine Warrenų pasaulį stebėdami filmą „Išvarymas“. Pakraupę ir sužavėti šios istorijos žiūrovai pavertė juostą vienu sėkmingiausių siaubo filmų per visą kino istoriją. Anabelė – tai tokia piktavalė būtybė, kurios bijojo patys Warrenai. Dabar ji sugrįžta, kad papasakotų apie išpažįstančiuosius žudymo kultą. Keistą šešėlių ir šnabždesių tamsoje pasaulį jau pažinusi „Mezco Toyz“ dizainerių komanda su džiaugsmu pristato kolekcionuoti skirtas prakeiktąsias lėles“, – rašoma žaislus kuriančios kompanijos pranešime žiniasklaidai. Teigiama, kad lėlės-Anabelės pasirodys prekyboje vėliau šį rudenį.

Filmo „Anabelė“ istorija prasideda, kai Džonas Formas nutaria besilaukiančią žmoną Miją pradžiuginti unikalia dovana. Mylimajai vyras padovanoja itin retą senovinę lėlę, vilkinčią balta nuotakos suknele. Tačiau jau netrukus ji nusidažo krauju ir iki šiol neregėtas blogis pabunda.

Prieš „Išvarymą“ buvo tik ji – Anabelė. Piktavalės dvasios šėlsmą Lietuvos siaubo mėgėjai kino teatruose išvysti galės jau nuo spalio 3 dienos.

Jau pristatyta, kaip atrodys viena iš serijos lėlių, ją pamatyti galite čia

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles