Mattas Damonas ir Bryanas Cranstonas pasirodys filme apie Didžiąją kinų sieną

Mattas Damonas ir Bryanas Cranstonas pasirodys filme apie Didžiąją kinų sieną

Serialo „Bręstantis blogis“ (angl. „Breaking Bad“) žvaigždė Bryanas Cranstonas ir aktorius Mattas Damonas planuoja kurti pagrindinius vaidmenis juostoje apie Didžiąją kinų sieną, kuri vadinsis „Didžioji siena“ (angl. „The Great Wall“). Juostą režisuos Kinijos režisierius Zhangas Yimou.

Šią informaciją paskelbė kino studija „Legendary Pictures“. Aktorius Bryanas Cranstonas jau yra bendradarbiavęs su šia studija ir jų bendras darbo vaisius pasirodė šiais metais filme „Godzila“ (angl. „Godzilla“).

Tuo tarpu aktorius Mattas Damonas išreiškė didelį susidomėjimą ir norą suvaidinti juostoje nepaisant įtempto filmavimosi grafiko. Jis yra didelis režisieriaus Z. Yimou gerbėjas, todėl ketina rasti galimybę įterpti filmavimus tarp darbų Ridley‘io Scotto juostoje „Marsietis“ ir visai neseniai paviešinto „Borno“ franšizės pratęsimo su Paulu Greengrassu. Aktoriaus ir režisieriaus keliai jau kartą buvo susikirtę, tik labai trumpam. Aktorius turėjo suvaidinti juostoje „Karo gėlės“ (angl. „Flowers of War“), tačiau dėl didelio užimtumo rolę perleido Christianui Bale‘ui.

Z. Yimou yra itin garsus Kinijos režisierius, kurio darbai yra ne kartą apdovanoti tarptautiniuose kino festivaliuose. Garsiausių darbų sąrašuose puikuojasi jau minėtos „Karo gėlės“, „Skraidančių durklų namai“ (angl. „House of Flying Daggers“), „Herojus“ (angl. „Hero“), Auksinės gėlės prakeiksmas“ (angl. Curse of the Golden Flower“) ir kt.

Kada pasirodys planuojama juosta dar neaišku.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles