Deanas O‘Gormanas įkūnys legendinį Holivudo aktorių

Deanas O‘Gormanas įkūnys legendinį Holivudo aktorių

Aktorius Deanas O‘Gormanas, „Hobito“ trilogijoje vaidinęs nykštuką Filį, gavo pasiūlymą suvaidinti legendinį Holivudo aktorių Kirką Douglasą biografinėje dramoje „Trumbo“, kurioje pagrindinį vaidmenį atliks serialo „Bręstantis blogis“ žvaigždė Bryanas Cranstonas.

Filmą režisuos „Paskutinio tėvų išbandymo“ (angl. „Meet the Parents“) ir „Ostino Pauerso“ trilogijos kūrėjas Jay‘us Roachas. Juostoje bus pasakojama apie legendinį ir labai sėkmingą Holivudo scenaristą Daltoną Trumbo, kurio karjera sugriūna, kai jis patenka į visų studijų juoduosius sąrašus dėl ryšių su komunistų partija.

Kaip jau minėta, pagrindinį scenaristo vaidmenį atliks Bryanas Cranstonas. Taip pat, juosta jau turi didžiąją dalį veikėjų – Johną Wayne‘ą vaidins Davidas Jamesas Elliotas, Edwardą G. Robinsoną įkūnys Michaelas Stuhlbargas. Juostai taip pat yra atrinktos ir moteriškų vaidmenų atlikėjos. Trumbo žmoną suvaidins Diane Lane, o gandų skilties žurnalistę – Hellen Mirren. Filme taip pat vaidins Johnas Goodmanas, Peteris Mackenzie‘is ir Rogeris Bartas.

Naujosios Zelandijos aktorius D. O‘Gormanas į kino ekranus sugrįš su paskutiniąja „Hobito“ trilogijos dalimi „Hobitas: penkių armijų mūšis“ (angl. „The Hobbit: The Battle of Five Armies“) gruodžio 17 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles