Lietuviškos siaubo dramos “Rūsys” kūrėjai pristato mįslių kupiną filmo anonsą

Likus lygiai mėnesiui iki pirmosios lietuviškos psichologinės siaubo dramos „Rūsys“ premjeros kino teatruose, kūrėjų komanda pagaliau dalinasi oficialiu filmo anonsu. Dviejų minučių trukmės klipe gausu visko – džiaugsmo šūksnių, meilės, šeimyninio jaukumo ir, galų galiausiai, mįslių, kodėl visa tai peraugo į tikrų tikriausią siaubą?

Tikras lietuviškas nutikimas, nepaliekantis abejingų

Dramatiška ir tragiška istorija iš tiesų yra nutikusi Lietuvoje, nedideliame miestelyje. Prieš porą metų apie šį nutikimą rašė didžiausi interneto portalai. Tai vienos moters gyvenimo epizodas, kuris ją pakeitė iš esmės. Filmas pasakoja apie kaltę ir klausia – o kiek kiekvienas pajėgiame jos su savimi nešiotis, kiek jos talpiname savo sielos rūsyje ir kas nutinka, kai visa bjaurastis pradeda lietis per kraštus? Filmo kūrėjai griežtai konfidencialiai laiko tikrąją istoriją ir visus, su ja susijusius faktus bei vardus.

Aktorių komanda iš profesionalų ir naujokų

Pagrindinius aktorius, kine debiutuojančią atlikėją Jurgą Šeduikytę ir Marių Jampolskį, buvo galima matyti pirmame, trumpajame filmo anone. Tačiau tik dabar atskleidžiami antraplanių vaidmenų atlikėjai – Jeronimas Milius ir žinoma teatro aktorė Dovilė Šilkaitytė. Jiems patikėtos ligoninės personalo rolės.

Kūrybinė komanda – nuo “Redirected” iki “Miegančių drugelių tvirtovės”

“Siekis buvo vienintelis – istoriją paversti filmu kuo kokybiškiau ir profesionaliau”, – teigia vienas iš scenarijaus autorių, filmo prodiuseris Almantas Dulkys. Visą aikštelės scenografiją kūrė filmo “Redirected. Už Lietuvą!” dailininkė Neringa Baciuškaitė, filmą režisavo ir montavo “Miegančių drugelių tvirtovės” montažo režisierius Ričardas Matačius, garso kokybe aikštelėje rūpinosi komanda iš “Moterys meluoja geriau. Kristina”, o kompozitoriumi pasirinktas vienos perspektyviausių lietuviškų grupių “Sheep got waxed” lyderis Adas Gecevičius.

Filmas “Rūsys” bus rodomas Lietuvos kinuose nuo spalio 24 dienos.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles