Ar žinojai? Įdomiausi faktai apie filmą „Greiti ir įsiutę“

Veiksmo ir nuotykių filmas „Greiti ir įsiutę 8“ (angl. „The Fate of the Furious“) taps naujos trilogijos pradžia. Apie tai festivalyje CinemaCon, kuriame pristatė filmą, prabilo pagrindinio vaidmens atlikėjas ir filmo prodiuseris Vin Diesel.

„Kuomet pamatysite filmą „Greiti ir įsiutę 8“, jūs suprasite, jog tai – naujos trilogijos pradžia“, – susirinkusiems į spaudos konferenciją, kurios metu buvo parodytos kelios filmo ištraukos, pranešė jis. Tai – tik viena įdomybė, susijusi su franšizės filmavimais. Apie visa tai ir dar daugiau – įdomiausiuose su filmų serija susijusiuose faktuose:

1.      Materialiniai nuostoliai, kuriuos visose filmų „Greiti ir įsiutę“ dalyse padarė pagrindiniai herojai, peržengia pusės milijardo JAV dolerių ribą. Tokius duomenis pateikia šaltinis Insure the Gap, įvertinęs kilnojamo ir nekilnojamo turto, kuris buvo sugadintas filmuose, vertę. Apskaičiuojant nuostolius, buvo įtraukti įvairių sričių specialistai, kurių teigimu, per 13 valandų (tiek trunka visos filmo dalys kartu sudėjus) buvo nepataisomai sudaužyti 142 automobiliai. Dar 169-iems lengviesiems automobiliams bei 37 kitoms transporto priemonėms (sunkvežimiams, autobusams, karinei technikai ir t.t.) reikia remonto. Filmuose taip pat buvo sugriauta 13 pastatų. Visumoje nukentėjo dar maždaug 4000 įvairių objektų, kuriuos sunaikino visai ne piktieji filmo herojai, o atvirkščiai, juos sustabdyti bandantys personažai.

2.      Charlize Theron įkūnijama Saifer yra pirma filmuose „Greiti ir įsiutę“ pasirodanti moteriškos lyties blogietė.

3.      „Greiti ir įsiutę 8“ yra pirma Holivudo juosta, filmuota Kuboje.

4.      „Greiti ir įsiutę 8“ – antrasis serijos filmas, kuriame neišvysime 2013-aisiais tragiškai žuvusio aktoriaus Paulo Walkerio. Jis taip pat nesifilmavo „Greiti ir įsiutę 3: Tokijo driftas“ (2006).

5.      Paulas Walkeris buvo pagrindiniu iniciatoriumi, raginančiu sukurti filmą „Greiti ir įsiutę 8“. Filmavimo komanda, po tragiškos aktoriaus žūties pristačiusi septintąjį serijos filmą tikino, jog tai – aktoriui skirtas filmas. Tuo tarpu „Greiti ir įsiutę 8“ vadina „filmu nuo Polo“.

6.      Šiame filme kūrėjai stengiasi grįžti prie frančizės ištakų – sumažinti specialiųjų efektų ir milžiniškų kovos scenų kiekį bei padidinti tai, kas nuo pat pirmųjų filmų užkariavo gerbėjų širdis – gatvės lenktynių kiekį.

7.      Filme „Greiti ir įsiutę 8“ išvysime net dvi Oskaru apdovanotas aktores – čia pasirodys Charlize Theron ir Helen Mirren.

8.      2017-ųjų kovą Vinas Dieselis pareiškė, jog „Greiti ir įsiutę 8“ taps pirmąja naujos trilogijos dalimi. „Greiti ir įsiutę 9“ pasirodys 2019-ųjų balandį, o „Greiti ir įsiutę 10“ – 2021-ųjų balandžio 2-ąją.

9.      Siužetinė frančizės linija ne juokais paini. „Greiti ir įsiutę 7“ tapo filmo „Greiti ir įsiutę 3: Tokijo driftas“ tęsiniu, o „Greiti ir įsiutę 4-5-6“ buvo šios juostos priešistorėmis. Norint nuosekliai pamatyti visą istoriją, filmus derėtų žiūrėti tokia tvarka: „Greiti ir įsiutę“, „Greiti ir įsiutę 2“, „Greiti ir įsiutę 4“, „Greiti ir įsiutę 5“, „Greiti ir įsiutę 6“, „Greiti ir įsiutę 3: Tokijo driftas“, „Greiti ir įsiutę 7“, „Greiti ir įsiutę 8“.

Naujame serijos filme „Greiti ir įsiutę 8“, Domas (akt. Vin Diesel) ir Letė (akt. Michelle Rodriguez) leidžiasi į medaus mėnesio kelionę, o Brajanas (akt. Paul Walker) ir Mia (akt. Jordana Brewster) – užtarnautų atostogų. Likę komandos nariai bando sugrįžti į įprasto gyvenimo vėžes, tačiau kelią jiems pastoja kibernetinio pasaulio karalienė – sukta blondinė Saifer (akt. Charlize Theron), į nešvarius žaidimus įtraukianti Domą. Gražuolės užkerėtas vyras nusisuka nuo draugų ir stoja blogio pusėn… Įspūdingi specialieji efektai ir dar daugiau lenktynių Lietuvos kinuose jau balandžio 14-ąją!

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles