Zachary‘is Levis vaidins Šazamą!

Zachary‘is Levis vaidins Šazamą!

Filmas apie superdidvyrį Šazamą (angl. „Shazam“) jau seniai yra „DC“ vadovų planuose, juosta jau turi ir pagrindinį antagonisto vaidmens atlikėją, tačiau trūko žmogaus, kuris įkūnytų patį Šazamą. „The Hollywood Reporter“ skelbia, kad filmo kūrėjai jį rado – superherojumi didžiajame ekrane taps aktorius Zachary‘is Levis.

Komiksuose berniukas Bilis Batsonas gali tapti nenugalimu suaugusiu herojumi ištaręs frazę „Šazam!”. Angliškas frazės variantas yra akronimas, susidedantis iš senovės dievų ir herojų vardų (Solomon (Saliamonas), Hercules (Heraklis), Atlas (Atlasas), Zeus (Dzeusas), Achilles (Achilas), Mercury (Merkurijus)).

Zachary‘is Levis įkūnys superdidvyrį Šazamą, kuriuo ir virsta berniukas. Tad filmo kūrėjams dar teks paieškoti jauno aktoriaus, kuris galėtų įkūnyti Bilį Batsoną. Kaip jau minėjome, pagrindinį filmo blogietį jie jau rado – dar 2014 metais buvo paskelbta, jog Dwayne‘as Johnsonas įkūnys Juodąjį Adamą. Filmą režisuos siaubo filmais pagarsėjęs Davidas F. Sandbergas.

Pagrindinį vaidmenį gavusiam Zachary‘iui Leviui darbas projekte, paremtame komiksu, nebus naujiena. Aktorius filmavosi jau greit ekranus pasieksiančiame filme „Toras. Pasaulių pabaiga“ (angl. „Thor: Ragnarok“). Tačiau tikriausiai didžiausio populiarumo Z. Levis pelnė vaidmeniu komiškame seriale apie šnipus „Čakas“ (angl. „Chuck“).

„Šazamas!“ (angl. „Shazam!”) turėtų pasirodyti 2019 metų pavasarį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles