Trečioji „Ateivių“ dalis bus atskiras filmas, o ne tęsinys

Jau kitais metais žiūrovai turės progos stebėti naujus viduramžių riterio Godfrua iš Montmirajo ir jo ginklanešio Žakujo nuotykius. Trečiosios filmo „Ateiviai“ (pranc. „Les Visiteurs“) dalies „Ateiviai 3: teroras“ (pranc. „Les Visiteurs 3: la Terreur“) veiksmas vyks Prancūzijos revoliucijos metais, į kurią klaidžiais laiko koridoriais atklys Godfrua (akt. Jean Reno) ir Žakujis (akt. Christian Clavier). Per spaudos konferenciją, surengtą tarp filmavimų netoli Briuselio esančioje Atro pilyje, filmo režisierius Jeanas – Marie Poiré ir filme vaidinantis aktorius Christianas Clavier atskleidė keletą detalių apie naująjį filmą.

„Aš ir J. M. Poiré buvome sau pasižadėję iš naujo imtis šio projekto, jei tik pajusime, jog pavyko parašyti kažką, kas nėra „Ateivių“ tęsinys, bet atskira dalis“, kalbėjo aktorius. O režisieriui J. M. Poiré „Ateiviai“ yra pasakojimas apie šeimininko ir vergo santykius. „Tačiau Revoliucija sukėlė perversmą tokio tipo santykiuose. Bus tikrai įdomu pamatyti, kaip mūsų personažai į tai reaguos“, pasakoja jis.

Taigi filmas prasideda „Prancūzijos istorijai neramiais laikais“. „Tai esminis laikotarpis, kai kilmingieji tapo nerūpestingais dvariškiais ir kai žemesnės klasės suvokė, kad gali paimti valdžią bei tvarkytis taip, kaip jiems atrodo esant teisinga“, pridėjo C. Clavier. O Jeano Reno personažas, pasak C. Clavier, „turi vienintelį tikslą – grįžti į savo epochą! Jis gana greitai supranta, kad tai, kas vyksta jam niekuo geru nekvepia. Žakujis taps truputį protingesnis už savo šeimininką. Šis pokytis ir yra esminis naujos komedijos išeities taškas“.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles