Rasti nauji aktoriai būsimam Supermeno filmui

Rasti nauji aktoriai būsimam Supermeno filmui

Režisierius ir, dabar ir vienas iš „DC Studios“ vadovų Jamesas Gunnas jau kurį laiką viešai skelbė, kad netrukus paskelbs atrinktus aktorius įkūnyti vienus žinomiausių „DC“ komiksų personažų. Jei tiksliau, pats Jamesas Gunnas parašė filmo „Supermenas: Palikimas“ (angl. Superman: Legacy) scenarijų, o taip pat ir režisuos filmą. O dabar paaiškėjo, kokie aktoriai įkūnys Klarką Kentą ir Luis Lein. Tai Davidas Corenswetas ir Rachel Brosnahan.

Filmų gerbėjai išgirdę šias pavardęs gali šiek tiek sutrikti, bent jau dėl pagrindinio, Supermeno aktoriaus, mat jo pavardė Holivude dar nėra labai žinoma. Kita vertus, tam yra paaiškinimas. Nuo pat pradžių J. Gunnas teigė, kad Henry‘is Cavillas (ankstensis Supermenas) negrįš į vaidmenį dėl vienos paprastos priežasties – būsimam filmui ieškomas gerokai jaunesnis aktorius, kad galėtų geriau atspindėti Supermeno ištakas. Taigi, Davido Corensweto pasirinkimas yra visiškai logiškas. Be viso to, aktorius vizualiai praktiškai atitinka personažą, o kartu ir turi daug potencialo augti. Tai nebūtų pirmas kartas, kada J. Gunnas menkai žinomą aktorių geba iškelti iki A lygio žvaigždžių. Taip jau buvo su Chrisu Prattu, Dave‘u Bautista, Pom Klementieff ir ta pačia Karen Gilan. Tad ir čia nėra nieko naujo. Iki šiol Davidas Corenswetas yra atlikęs keletą ne itin matytų vaidmenų, o paskutinysis jų buvo pernai pasirodžiusiame siaubo filme „Perlė“ (angl. Pearl).

Tuo tarpu Luis Lein aktorė pasauliui yra gerokai žinomesnė. Pastarasis jos itin gerai įvertintas vaidmuo buvo seriale „Nuostabioji ponia Maizel“ (angl. The Marvelous Mrs. Maisel), o taip pat ji vaidino filme „Patrioto diena“ (angl. Patriots Day) bei kitame seriale „Kortų namelis“ (angl. House of Cards).

„Supermenas: Palikimas“ taps pirmuoju oficialiuoju naujosios DCU visatos filmu ir pasirodys 2025 metais.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles