Davidas Fincheris dėl nepakankamo biudžeto nekurs mistinio serialo

Davidas Fincheris dėl nepakankamo biudžeto nekurs mistinio serialo

Net ir garsiausi kūrėjai dažnai tampa bejėgiais tuomet, kai kalba pakrypsta link projektams reikalingo biudžeto. Paskutiniuoju pavyzdžiu tapo Davidas Fincheris, dėl nepakankamų išteklių apleidęs HBO kanale turėtą rodyti serialą.

Serialas „Utopija“ (angl. „Utopia“) turėjo būti kuriamas pagal to paties pavadinimo britų serialą. Jame buvo pasakojama apie knygą, galinčią išpranašauti katastrofišką žmonijos ateitį, ir pats serialas Didžiojoje Britanijoje susilaukė teigiamų atsiliepimų, todėl D. Fincheris suskubo jį adaptuoti amerikietiškajai auditorijai.

Kaip išsiaiškino „Deadline“, HBO kanalas nesutiko serialui skirti tokio biudžeto, kokio norėjo D. Fincheris. Projektas jau buvo pažengęs tikrai toli – visas serijas planavęs režisuoti D. Fincheris su įspūdinga aktorių komanda jau buvo pradėję repeticijas, tačiau jos buvo nutrauktos, o aktorių kontraktai anuliuoti iki to laiko, kol bus pasiektas susitarimas dėl biudžeto.

Tarp serialo aktorių buvo D. Fincherio filmo „Mergina su drakono tatuiruote“ (angl. „The Girl With the Dragon Tattoo“) žvaigždė Rooney Mara, Jasonas Ritteris, Brandonas Scottas, Ericas McCormackas ir kiti. Prie serialo scenarijaus turėjo prisidėti ir paskutiniojo D. Fincherio filmo „Dingusi“ (angl. „Gone Girl“) scenarijaus autorė Gillian Flynn.

Šiuo metu vykstančio Televizijos kritikų asociacijos turo metu buvo užsiminta apie tai, kad „Utopija“ veikiausiai nebebus kuriama. Tai kartu reiškia, jog kitas D. Fincherio serialas gali pajudėti iš vietos. „Videosynchrazy“, pasakojantis apie auksinį muzikos prodiusavimo amžių, jau birželį susidūrė su rimtomis problemomis, tačiau į savo projektus rimtai įsitraukiantis režisierius veikiausiai grįš prie šios komedijos kūrimo.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles