Eltonas Johnas: kino studijos norėjo, kad filmas „Rocketman“ būtų tinkamas vaikams

Eltonas Johnas: kino studijos norėjo, kad filmas „Rocketman“ būtų tinkamas vaikams

Legendinis muzikos atlikėjas Eltonas Johnas tvirtina, jog turėjo kovoti už tai, kad jo istorija filme „Rocketman“ būtų papasakota taip, kaip norėjo pats atlikėjas.

„Kai kurios studijos norėjo sumažinti sekso ir alkoholio / narkotikų vartojimo scenas tam, kad filmas būtų tinkamas vaikams nuo 13 metų. Bet aš neleidau cenzūruoti savo tikrojo gyvenimo“, – rašė atlikėjas naujienų portale „The Guardian”. „Aš nenorėjau, kad filmas būtų pilnas alkoholio ir sekso scenų, tačiau taip pat, visi žino, kad abu šie dalykai buvo mano gyvenime 7-8 dešimtmetyje, todėl neatrodė prasminga kurti filmą, kuriame aš po kiekvieno koncerto grįžtu į viešbučio kambarį ir gerdamas stiklinę šilto pieno skaitau Gideonų bibliją, – E. Johnas pridėjo – Visa patirtis, stebint kaip kažkas kitas ekrane apsimeta tavimi ir prisiminti dalykus, kurie tau rodomi prieš akis yra labai keista, ne visai malonu, tarsi turėtum nepaprastai ryškų sapną”,  – savo nuomonę apie filmą išreiškė atlikėjas. „Tai istorija, po kurios kino salėje aš raudojau, matydamas savo šeimos ilgą ir kupiną vingių gyvenimą prieš 60 metų. Ir tai prasideda, žinoma, su nuoga transseksualia moterimi, iš kurios vaginos tiesiog kibirkščiavo žiežirbos.” Toji translytė moteris buvo Amanda Lepore, modelis, dainininkė ir atlikėja. Kibirkštys ir visi kiti pikantiški dalykėliai minimi, nes A. Lepore vaidino viename iš Davido LaChapelle filmų, kurių pasirodymus E. Johnas užsakė savo šou Las Vegase, „The Red Piano” 2004 m.

Nors jis teigia, kad 1971 m. atsisakė titulinio Haroldo vaidmens Halo Ashby’io filme „Haroldas ir Modė” (angl. „Harold and Maude”), atlikėjas E. Johnas teigia jaučiąs didžiulę meilę kinui. Filmo kūrimu buvo susidomėjęs režisierius D. Lachappelle ir aktoriai Tomas Hardy bei Justinas Timberlake’as. Tačiau galiausiai atlikėjas susisiekė su aktoriumi Taronu Egertonu su kuriuo jis dirbo ties filmu „Kingsmen: Aukso ratas” (angl. „Kingsman. The Golden Circle”).

„Kai Taronas gavo pagrindinį vaidmenį, aš perdaviau jam savo dienoraščius, kad jis juos perskaitytų”, – rašė atlikėjas. „Jis atėjo į mano namus, mes užsisakėme maisto į namus ir kalbėjomės ir aš leidau jam perskaityti dienoraščius. Aš žinojau kad Taronas yra tinkamas žmogus, kai išgirdau jį dainuojant „Don’t Let the Sun Go Down on Me”. Pamaniau, kad labai svarbu yra tai, jog žmogus, kuris vaidins mane filme nežiopčiotų, norėjau, kad jie iš tikrųjų dainuotų dainas, o Taronas tiesiog idealiai atliko dainą „I’m Still Standing” animaciniame filme „Dainuok” (angl.  „Sing”).

Kino teatruose muzikinė istorija apie vieno žymiausių atlikėjų E. Johno gyvenimą pasirodys jau birželio 7 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles