Išleistas filmo „Changeland“ anonsas. Išvysime ir Macaulay Culkiną

Aktorius Macauley Culkinas nusivalė dulkes nuo savo triušio ausyčių dėl aktoriaus Setho Greeno filme „Changeland“. Senokai filmuose matytas legendinis Kalėdinis herojus vėl pasirodys didžiuosiuose ekranuose tam, kad palaikytų savo draugo režisūrinį debiutą ir panašu, kad tuo pačiu naudojasi proga pareklamuoti savo „Bunny Ears“ tinklapį. Be to, kad režisuoja šį filmą, S. Greenas taip pat vaidina pagrindinį vaidmenį, drauge su Breckinu Meyeriu. Aktoriai vaidins du draugus, keliaujančius po Tailandą tam, kad pasiektų tam tikrą perspektyvą. M. Culkino personažas filme gyvena savo gyvenimą taip kaip nori ir panašu, kad aktorius mėgaujasi šiuo vaidmeniu, nes tai šiek tiek atspindi ir jo paties gyvenimą.

S. Greenas ir M. Culkinas anksčiau kartu yra vaidinę 2003 m. filme „Vakarėlių monstras“ (angl. „Party Monster“), tačiau naujasis projektas yra visiškai kitokia istorija. Filmas „Changeland“ pasakoja istoriją apie vyrą, kuris sužino, kad jo žmona buvo jam neištikima per pirmąsias jų vestuvių metines. Šių įvykių pastūmėtas, vyras nusprendžia išvykti planuotų atostogų su savo geriausiu, tačiau atitolusiu draugu, kurį ir vaidina aktorius B. Meyeris. Du vyrai iškeliauja patirti nuotykių Tailande ir tuo pačiu susipažįsta su kitais veikėjais, kuriuos įkūnija „WWE“ žvaigždė, imtynininkas Randy‘is Ortonas, kuris pažada jiems nepamirštamas atostogas ir M. Culkino personažas, kuris, panašu, puikiai vykdo linksmybių planą. Filme taip pat išvysime aktorę Rachel Bloom, kurį įkūnys buvusią S. Greeno veikėjo žmoną, o Brenda Song vaidins naująją jo simpatiją. Filmo anonsas filmą pateikia kaip ganėtinai niūrų su šiek tiek humoro elementų. Iš tikrųjų, filmo tema nepalieka daug vietos komedijai, o anonse parodytos filmo scenos atskleidžia dažnus filmo herojų gyvenimo svarstymus. Kai kurie filmo „Changeland“ laukiantys fanai filmą prilygina komedijai „Velniop tą Sarą Maršal“ (angl. „Forgetting Sarah Marshall“), tik be humoro.

„Changeland“ tėra ketvirtasis M. Culkino vaidmuo didžiajame ekrane per pastaruosius 15 metų. Aktorius buvo pasirodęs 2007 m. filme „Seksas ir pusryčiai“ (angl. „Sex and Breakfast“), 2011 m. filme „The Wrong Ferrari“ ir 2016 m. juostoje „Adam Green’s Aladdin“. Filmo „Vienas namuose“ (angl. „Home Alone“) žvaigždė visai neseniai vėl ėmė atsirasti dėmesio centre po to, kai „Google Home“ reklamoje prisiminė savo vaikystės vaidmenį ir vis dažniau ėmė filmuotis „Youtube“ vaizdo įrašuose , kuriuose kalba apie senąjį filmą ir jo tęsinius, kol vartoja alkoholinius gėrimus.

M. Culkinas į savo „Bunny Ears“ prekinį ženklą koncentruojasi jau pastaruosius kelerius metus ir net gi dalyvauja mėgėjų imtynininkų rungtynėse. Paprastai tariant – panašu, kad aktorius šiuo metu tiesiog džiaugiasi gyvenimu ir daro tai, kas jam patinka, lygiai taip pat kaip ir jo personažas filme „Changeland“. Šis filmas kino teatrus JAV pasieks birželio 7 d. Susipažinkite su filmo anonsu:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles