Pristatytas ketvirtosios „Tūnąs tamsoje“ dalies anonsas

Visi siaubo filmų gerbėjai šiandien buvo maloniai nustebinti. Vakar oficialiame pranešime buvo paskelbta, jog pirmasis filmo „Tūnąs tamsoje: paskutinis raktas“ (angl. „Insidious: The Last Key”) anonsas truks tik vieną minutę, bet panašu, jog buvo nuspręsta pristatyti standartinės trukmės treilerį.

Kaip žinia, tai jau bus ketvirtoji „Tūnąs tamsoje“ dalis ir kartu su ja grįžta siaubo žanro virtuozas Jamesas Wanas. Galbūt prie šio režisieriaus sugrįžimo prisidėjo tai, jog paskutinė, trečioji dalis, pasižymėjo primityviu scenarijumi ir gana nuspėjama siužetine linija, o Leigho Whannellio režisūrinis debiutas įspūdingas nebuvo. Prie filmo kūrimo prisidėjo ir „Blumhouse“ – kino kompanija, dalyvavusi „Purgeno“ (angl. „The Purge“) ir „Pradink“ (angl. „Get Out“) prodiusavimo darbuose.

Apie „Tūnąs tamsoje“ anonsą daugžodžiauti neverta – vien žiūrėdami jį porą kartu tikrai nejaukiai kruptelsite. Visgi panašu, jog ir vėl įvykių sukūryje dalyvaus puikiai žinoma paranormalių reiškinių specialistė Elisa Rainier, kurią vaidins Lina Shaye.

Siaubo juostos „Tūnąs tamsoje“ tęsinys kino teatrus pasieks netrukus po Naujųjų metų – 2018 m. sausio 5-ąją.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles